Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Wendzikowska zlinczowana przez internautów. Poszło o dzieci!

Anna Wendzikowska (38 l.) doskonale wie, jak z sukcesem łączyć życie prywatne i zawodowe. Dodatkowo znajduje również czas na rozmaite podróże, a kadrami z wycieczek chętnie dzieli się w sieci. Właśnie ten aspekt jej życia został skomentowany przez jedną z internautek, dając początek dość mocnej dyskusji...

Anna Wendzikowska to dzienniarka, która z pewnością nie narzeka na nudę! Gwiazda spełnia się zawodowo, a prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch córek: Kornelii oraz Antoniny.

Reklama

Prezenterka telewizyjna, którą widzowie mogą  oglądać m.in. w "Dzień Dobry TVN", w wolnym czasie bardzo lubi podróżować, a migawkami z jej wędrówek chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Ostatnie zdjęcia z córeczkami, jakie znalazły się w instagramowej galerii Wendzikowskiej, wprawdzie zostały wykonane w Polsce, ale także wzbudziły niemałe poruszenie wśród internautów! Jedna z użytkowniczek sieci postanowiła bowiem wyrazić swoją opinię na temat łączenia aktywności dziennikarki w sieci z zajmowaniem się dziećmi:

"Rodzina to chyba tylko na Instagram, bo nic innego widzę nie robisz, tylko odpowiadasz na posty. Odłóż komórkę i jak akurat nie wyjeżdżasz to zajmij się pełni dziećmi A nie pozuj i pisz. Potrafiłabyś tak?"- brzmi komentarz pozostawiony pod galerią zdjęć.

Słowa te zostały dostrzeżone zarówno przez pozostałych internautów, jak i przez samą bohaterkę ujęcia: 

"Ulżyło Pani? Na zdrowie, w takim razie"- skwitowała krótko Wendzikowska.

W obronie prezenterki stanęli również inni komentujący: 

"I po co tyle jadu? A co ty tu robisz? Tez telefon w ręce widzę , bo jest czas na docinanie".

Pod zdjęciem Anny Wendzikowskiej pojawiło się także sporo innych komentarzy, które miały już zdecydowanie inny wydźwięk - użytkownicy sieci komplementowali dziennikarkę, nie szczędząc przy tym ciepłych słów: 

"Ty i Twoje córeczki jesteście po prostu piękne", "Cudownie wyglądacie", "Cudny, rodzinny czas"- czytamy w komentarzach.

Myślicie, że krytyczny komentarz wpłynie na dalszą aktywność Anny Wendzikowskiej w sieci?

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje