Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie z partnerem! Znów dali sobie szanse!

Anna Wendzikowska (37 l.) opublikowała w swoich social mediach zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie. Celebrytka na fotce wtula się w partnera, który…jest ojcem jej drugiego dziecka!

Anna Wendzikowska zdaje się być na wiecznych wakacjach. Fani zastanawiali się, jak dziennikarka radzi sobie podczas samotnych wypraw. 

Reklama

W odpowiedzi na liczne pytania obserwatorów Wendzikowska opublikowała zdjęcie z Janem Bazylem, czyli ojcem jej drugiego dziecka.

Celebrytka potwierdziła tym samym, że ona i Jan wciąż, a możne znów są para. Na zdjęciu możemy zobaczyć Annę w objęciach Jana, którzy kąpią się razem z małymi rekinami. 

Zdjęcie wywołało sporo emocji, bo wszyscy żyli w przekonaniu, że związek celebrytki i Bazyla należy do przeszłości. 

W zeszłym roku pojawiły się doniesienia, z których wynikało, że Ania i Jan rozstali się tuż po narodzinach ich córeczki. 

Dziennikarka nie zaprzeczała, ani też nie potwierdzała informacji o rzekomym rozstaniu. Teraz wiemy jednak, że plotki o byciu samotną matką są wyssane z palca.  

Para zdaje się być szczęśliwa i zrelaksowana. Wielu internatów dopatrzyło się podobieństwa między partnerem Wendzikowskiej a Bradleyem Cooperem. 

Zdjęcie celebrytki zostało opatrzony długim opisem: 

"BOOM shakalaka. Musiałam to zrobić one w odróżnieniu do świń w ogóle mnie nie przerażały... w 2007 robiłam nurkowanie z karmieniem rekinów, zresztą również na Bahamach to były ogromne żarłacze karaibskie i było ich ze 40... więc te milutkie rekiny wąsate to był pikuś... całkiem sympatyczne i takie przyjemne w dotyku PS. Dla wszystkich zatroskanych o mnie nie, nie podróżuję sama... choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok. Jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma" - napisała dziennikarka na swoim Instagramie.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje