Reklama
Reklama
Tylko u nas

Anna Świątczak nie chodzi na wywiadówki. Była żona Wiśniewskiego: "W liceum córki byłam raz"

Reporter Pomponika podczas gali "Woman Power" porozmawiał z Anną Świątczak (byłą żoną muzyka Michała Wiśniewskiego) oraz jego córką Etiennette Wiśniewską. Jak się okazało, Anna Świątczak nie chodzi na wywiadówki. Jak więc dowiaduje się o ocenach swoich córek?

Anna Świątczak udzieliła szczerego wywiadu!

Anna Świątczak była żoną Michała Wiśniewskiego od 2006 do 2011 roku. Ma z nim dwie córki: Etiennette Annę Wiśniewską, która ma 16 lat, oraz o rok młodszą Vivienne Viennę Wiśniewską. Choć Anna Świątczak uważa się za pilną mamę, nie wszystko udaje jej się zrobić tak, jakby chciała...

Anna Świątczak uchyliła rąbka tajemnicy, gdy została zapytana przez dziennikarza Pomponika, na które wywiadówki woli chodzić - Vivienne czy Etiennette. Jej odpowiedź była ogromnym zaskoczeniem!

Reklama

Czemu Anna Świątczak nie chodzi na wywiadówki?

Po usłyszeniu pytania mama i córka wyglądały na bardzo zdziwione. Z ich ust padły stwierdzenia, takie jak "Mamy wywiadówki?" "Chyba są, ale nie chodzę" - po czym zaczęły się śmiać. 

Anna wyjaśniła, że wywiadówki wypadają w najgorszych terminach: podczas prób, wyjazdów itd.

"Jestem dosyć pilną mamą, jestem z tych, które sprawdzają wieczorami, co będzie, usprawiedliwienie podpiszą i staram się być w kontakcie, znam oczywiście jej nauczycieli. U Vivienne to jest w ogóle nowe liceum, byłam tam... raz chyba mi się udało dotrzeć, ale potem zawsze pytam przez e-mail, co się działo ważnego".

"Czyli jesteś mamą online?" - dopytał dziennikarz.

"No..." - podsumowała Anna Świątczak, ciesząc się z istnienia dzienników elektronicznych, gdzie wszystkie dane są widoczne natychmiastowo. Bardzo ją raduje to, że ma szybki dostęp do ocen, które często może zobaczyć jeszcze zanim córki wrócą do domu. To dla zabieganej mamy duże ułatwienie.

Który system ocen woli Anna Świątczak?

"Jako mama jestem fanką systemu online, bo wszystko wiem, a mamy lubią wiedzieć, natomiast jakbym była uczniem to oczywiście, że tego, co się działo paręnaście lat temu" - powiedziała Anna i dała do zrozumienia, że gdy otrzymywała złą ocenę, mama często dowiadywała się o tym wiele miesięcy później.

Etiennette Wiśniewska, która towarzyszyła mamie w czasie wywiadu, wyznała, że lubi się uczyć, ale czasami zdarza się jej się być uprzedzoną do danego nauczyciela, co wpływa na podejście do przedmiotu.

"Ja szkoły nie priorytetyzuję jak Vivienne nasza młodsza... Jestem tą osobą, której dobrze będzie na studiach, bo ja usiądę, słucham i na swój sposób interpretuję. Tak się uczę" - podsumowała córka Michała Wiśniewskiego.

Etiennette Wiśniewska o sakramentach. "Mam luz"

Etiennette Wiśniewska pomimo młodego wieku jest bardzo samodzielna i ma zdanie na wiele tematów. Wypowiedziała się także na temat wiary oraz sakramentów, których nie ma...

"Mam luz. Dzisiaj cieszę się, że mogę podjąć tę decyzję sama. Jeśli się kiedyś zdecyduję, to wiem, że oni [rodzice - przyp. red.] będą też wspierać to. Teraz mogę powiedzieć, że to najlepsze co mogli zrobić wtedy" - wyznała Pomponikowi.

Czytaj też:

Wakacyjna Trasa Dwójki w Łomży. Publiczność rozgrzała Etiennette Wiśniewska i... kreacja Izabeli Krzan!

Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu!

Michał Wiśniewski przestał chrzcić dzieci. Wyjawił, dlaczego nagle podjął taką decyzję!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Świątczak | Etiennette Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy