Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Przybylska publikuje zdjęcie z dzieciństwa z podpisem: Szwedzki stół dla księdza

Na fali pogrążających polski kościół afer pedofilskich Anna Przybylska (34 l.) wrzuciła do sieci swoje zdjęcie z przedszkola z "żartobliwym" podpisem...

Rodzimi celebryci włączają się w dyskusję na temat obecnej sytuacji kościoła w Polsce. Po słynnych już słowach arcybiskupa Michalika, iż molestowania seksualnego dzieci winni są rozwodzący się rodzice, edukacja seksualna oraz one same, gdyż "lgną" do księży i "wciągają ich" w pedofilię (wg Episkopatu to "lapsus językowy") głos najpierw zabrał Maciej Stuhr, pisząc na Facebooku, że "jest wierzący, jest katolikiem, ale ma tego kur... dość".

Reklama

Tomasz Raczek dodał, że wypowiedź nie była żadnym lapsusem, a "nieostrożnym odkryciem kart".

"Okazuje się, że hierarchowie kościelni w Polsce mają nie tylko betonowe serca, ale jeszcze do tego są głupi" - napisał na swoim profilu.

"Biskup Pieronek też usprawiedliwia pedofilię księży katolickich, nazywając ją namiętnością, której nie ma sensu się sprzeciwiać bo 'była, jest i będzie'. Kościół w Polsce zgnił".

Swoje trzy grosze do dyskusji postanowiła dorzucić Anna Przybylska, specjalistka od "paparuchów". Aktorka na Instagram wrzuciła zdjęcie z przedszkola z podpisem: "Szwedzki stół dla księdza".

Komentarz aktorki nie spotkał się jednak z entuzjazmem wszystkich komentujących.

"Błagam... przestańmy wrzucać wszystkich do jednego wora. Nie każdy ksiądz jest pedofilem. Słyszy się sporo o takich przypadkach wśród nauczycieli czy lekarzy, jednak nikt o tym nie mówi. Wszystko, co najgorsze, to musi być definitywnie związane z Kościołem" - napisała pod zdjęciem Gunner_995.

Aktorka, jak widać, polubiła zamieszanie wokół swojej osoby. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | pedofilia | dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje