Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Powierza rusza z nowym biznesem. Będzie zarabiać na dzieciach!

Przez ostatnie miesiące budzik przy łóżku Anny Powierzy (37 l.), czyli słynnej Czesi z serialu "Klan", dzwonił o piątej rano. Aktorka jeszcze w łóżku sięgała po komputer i zaczynała pisać. Tak powstała książka dla dzieci, która niebawem trafi na rynek.

Jak opowiada autorka, to historia dziewczynki zakochanej w koniach, która chodzi do szkoły, ma przyjaciół i rozmaite, zaskakujące przygody.

Reklama

- Od dawna nosiłam w sobie ten pomysł i cieszę się, że nareszcie go zrealizowałam - zdradza "Rewii" Powierza.

Nie kryje, że do napisania książki natchnął ją sukces Agnieszki Chylińskiej, która wydała już pięć książek dla najmłodszych i nieźle na tym zarobiła.

- Wysłałam fragmenty książki do recenzji pewnej 10-latce i była zachwycona. To mnie zmotywowało do dalszej pracy - mówi aktorka. Na pisanie nie ma wiele czasu. Musi pracować nocą albo o świcie, kiedy już zaśnie jej córka Helena (2 l.). Potem zaczyna normalny dzień pełen obowiązków. Śniadanie, ubieranie, jazda samochodem do cioci, która została opiekunką małej, a potem zdjęcia na planie "Klanu".

Widzowie lubią śledzić losy Czesi, która prowadzi punkt przedszkolny i wychowuje nieślubne dziecko swojego męża.

- Serial i ludzi, którzy w nim grają, traktuję jak rodzinę. Kocham atmosferę, która tam panuje, i czuję się doceniana - twierdzi Powierza. Praca w jej przypadku jest ważna, bowiem kilka miesięcy temu podjęła trudną decyzję o tym, że zostanie samotną matką.

- Utrzymanie domu spoczywa na moich barkach. Nasze drogi z tatą Helenki rozeszły się, ale to nie oznacza wojny. Lubimy się, odwiedzamy, mogę liczyć na jego pomoc w wychowaniu córki. Ale ze ślubem nam nie wyszło. Nie we wszystkim się zgadamy, choć kto wie, co przyniesie przyszłość... - uśmiecha się tajemniczo Powierza.

Aktorka "Klanu" chce jak najszybciej wybrać odpowiedniego ilustratora, a potem wydać powieść. Jej zdaniem rysunki w pozycjach dla dzieci są konieczne. Nie będzie to jej literacki debiut. 8 lat temu napisała książkę "Jak zostać sławną", którą czytelnicy dobrze przyjęli.

***

Zobacz więcej materiałów o celebrytach:

Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje