Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Popek i były mąż Rozenek mają się ku sobie?

Czyżby w życiu Anny Popek (48 l.) pojawił się właśnie nowy mężczyzna? Tygodnik "Na Żywo" sugeruje, że jej relacje z Jackiem Rozenkiem (47 l.) ostatnio bardzo się ożywiły...

Dość często dzieje się tak, że gdy zaczyna nam iść w życiu zawodowym, to jednocześnie w tym prywatnym wszystko się psuje.

Coś takiego przydarzyło się Annie Popek, która dzięki "dobrej zmianie" wróciła do łask szefostwa i na nowo stała się topową gwiazdą TVP.

Jednocześnie po rozstaniu z wieloletnim partnerem, Konradem Komornickim długo nie mogła sobie nikogo znaleźć. 

Czyżby właśnie los znów się do niej uśmiechnął?

Tygodnik "Na Żywo" dość nieśmiało sugeruje, że Anna zacieśnia relacje z aktorem Jackiem Rozenkiem, który od pewnego czasu też jest singlem, gdyż rozstał się z ukochaną. 

Wiele wskazuje na to, że Popek postanowiła wykorzystać sytuację. Podryw zaczęła w dość nowoczesny sposób, bo od flirtu na Facebooku! 

"Wystarczy spojrzeć na profile społecznościowe Anny Popek i Jacka Rozenka, aby zauważyć, że obserwują się i darzą sympatią. (...) Nie brakuje głosów, że byłaby z nich ładna para..." - czytamy w "Na Żywo".

Reklama

Co na to sama zainteresowana? 

"Jacek należy do grona moich dobrych znajomych.Niedługo będziemy brać udziałw biegu 'Tropem Wilczym' ku czci Żołnierzy Wyklętych" – tłumaczy Anka w rozmowie z tygodnikiem. 

Ostatnio pojawili się też z aktorem w „Pytaniu na śniadanie”, aby opowiedzieć o tym wydarzeniu.

Widać było, że rzeczywiście bardzo się lubią i nadają na podobnych falach. To dobrze wróży...


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama