Reklama

Reklama

Reklama

Anna Nowak-Ibisz miała szansę zrobić międzynarodową karierę "przez łóżko". Subtelnie odmówiła: "WYPIER***J!!!"

Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się w wywiadzie, że dostała szansę zrobienia międzynarodowej kariery. Musiała jednak iść do łóżka ze znanym castingowcem. "Grzecznie" odmówiła.

Była żona Krzysztofa Ibisza, znana z programu "Pani Gadżet", przez wiele lat mieszkała za zachodnią granicą, gdzie grała Urszulę w popularnym serialu "Lindenstraße". Jak wyznała w ostatnim wywiadzie, podczas swojej błyskotliwej kariery aktorskiej otrzymała propozycję podboju międzynarodowego rynku filmowego.

Chwaliła Niemców, podkreślała, że są "tacy poukładani, racjonalizują, nie żyją ponad stan, nie kupują więcej, niż potrzebują, i są bardzo praktyczni". Nowak-Ibisz przyznała, że pobyt w Niemczech ukształtował ją jako człowieka.

Reklama

Anna Nowak-Ibisz mogła zrobić międzynarodową karierę "przez łóżko"

Anna Nowak-Ibisz wspominała, że dostała szansę zrobienia międzynarodowej kariery. Jeden ze znanych castingowców złożył jej "propozycję nie do odrzucenia".

Anna nie przebierała w słowach i pogoniła Horsta. Najbardziej dotknęło ją to, że propozycja nie padła z ust samego zainteresowanego. Dziś twierdzi, że to był "zaje*** sty moment w jej życiu".

Na razie Horst nie potwierdził wersji Anki...

Zobacz też:

Tak wygląda Żurnalista. Ulubieniec gwiazd nie jest już anonimowy

"Brudy" Rodowicz wyjdą na wierzch. Szykuje się sensacja

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Nowak-Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy