Reklama
Reklama

Anna Nowak-Ibisz idzie w ślady Pauliny Smaszcz? W życzeniach wbiła szpilę byłemu mężowi

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza obchodzi dziś 17 urodziny. Z tej okazji mama Vincenta postanowiła złożyć mu życzenia na Instagramie. Znalazła się tam też szpileczka do byłego męża, Krzysztofa Ibisza. Na szczęście para zachowuje się racjonalniej i kulturalniej od znanej z podobnych wybryków Pauliny Smaszcz. Oby tylko to nie zaszło za daleko!

Anna Nowak-Ibisz idzie w ślady Pauliny Smaszcz? W życzeniach wbiła szpilę byłemu mężowi

Anna Nowak-Ibisz rozwiodła się z Krzysztofem Ibiszem 14 lat temu. Małżonkowie mają wspólnie syna Vincenta, który właśnie kończy 17 lat. Pani Gadżet oprócz typowych życzeń na Instagramie dodała od siebie lekką nutkę żalu, która przypomina nam o zachowaniu innej celebrytki... No nie zgadniecie której!

Przypomnijmy, że Paulina Smaszcz całkiem niedawno składała życzenia swojemu byłemu mężowiMaciejowi Kurzajewskiemu. Z okazji jego 50. urodzin eks żona życzyła mu "spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia" - zaczęła wpis Smaszcz, a potem było już tylko gorzej.

Reklama

W przypadku Anny Nowak-Ibisz nie było aż tak dramatycznie, ale szpileczkę można wyczuć.

Anna Nowak-Ibisz świętuje 17. urodziny syna. W życzeniach dostało się Krzysztofowi

Anna przede wszystkim podkreśla, że Vincent był wyczekanym dzieckiem, o którego pojawienie się długo walczyła.

"Kocham tego faceta nad życie. Jest dzieckiem wymarzonym i długo wyczekiwanym, stoczyłam o niego niejedną bitwę..." - rozpoczęła wpis Anna Nowak-Ibisz.

Informacja zawarta między wierszami, niby mimochodem skrywa, że czuła się źle wychowując syna w pojedynkę.

"Ale co najważniejsze, Vincent jest dzieckiem wielkiej miłości. I choć wychowałam go samodzielnie i często miałam poczucie osamotnienia w roli matki, to warto pamiętać skąd przychodzimy.... Jeśli dzieci przychodzą z miłości, są upragnione i wyczekiwane, to miłość będzie je prowadzić przez resztę życia" - podkreśliła dumna mama.

Życzenia z okazji urodzin i przy okazji wzruszającego postu złożyła między innymi Aida Kosojan-Przybysz, a polubiła go między innymi... Paulina Smaszcz i Krzysztof Ibisz.

Fani również życzyli wszystkiego dobrego i zachwycali się szczerością Anny: "Piękny post", "Piękne życzenia złożyłaś Vincentowi. Bądź, bądźcie szczęśliwi i radośni, niech Życie będzie dla Was dobre", "Wszelkiego dobra i tylko prostych dróg w życiu!", "Wspaniałego życia dla Vincenta! Niech odważnie idzie swoją drogą!", "Pięknie Pani napisała. Sto lat dla syna!"

Zobacz też:

Anna Nowak-Ibisz straciła pracę! Nie będzie nowych odcinków "Pani Gadżet"

Anna Nowak-Ibisz o wypadku 16-letniego syna. Vincent uszkodził rękę: "Rehabilitujemy, walczymy"

Krzysztof Ibisz spotkał się z byłą żoną. Co na to Joanna?

Syn Anny Nowak-Ibisz miał wypadek. Aktorka apeluje o jedno. "Niech wreszcie zrobią z tym porządek!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Nowak-Ibisz | Krzysztof Ibisz | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama