Reklama
Reklama

Anna Nowak-Ibisz straciła pracę! Nie będzie nowych odcinków "Pani Gadżet"

Anna Nowak-Ibisz (56 l.) przez ponad 12 lat była gospodynią programu "Pani Gadżet", który emitowany był na antenie TVN Style. Stacja poinformowała niedawno, że zakończyła współpracę z 56-latką.

Anna Nowak-Ibisz - zaczynała w serialach, później doradzała co kupić

Anna Nowak-Ibisz z wykształcenia jest aktorką, która przez lata grała w niemieckich serialach, a także prowadziła wiele programów rozrywkowych. W ostatnim czasie szerszej publiczności dała się poznać jako błyskotliwa gospodyni programu dotyczącego przydatnych w życiu gadżetów.

Anna Nowak-Ibisz żegna się z programem "Pani Gadżet"

Anna Nowak-Ibisz przez prawie pięć lat była żoną Krzysztofa Ibisza. Owocem miłości pary jest syn Vincet, który na świat przyszedł w 2006 roku. Mało kto wie, że Anna jest absolwentką Wydziału Aktorskiego na łódzkiej filmówce. Przez wiele lat grała w niemieckim serialu obyczajowym "Lindenstraße". Po zakończeniu zdjęć do niemieckojęzycznej produkcji, rozpoczęła współpracę z TVN Style. Nowak-Ibisz od 2011 roku odpowiadała za prowadzenie programu "Pani Gadżet".

Reklama

"W wiosennej ramówce TVN Style nie pokażemy nowych odcinków "Pani Gadżet". Pracujemy za to nad nowym programem z prowadzącą Anną Nowak-Ibisz" - poinformowało serwis Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Anna Nowak-Ibisz - w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłego męża

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz nie są małżeństwem już od wielu lat. Jak się jednak okazuje, utrzymują przyjacielskie relacje. Para pobrała się w 2005 roku, a już rok później na świecie powitali syna Vincenta. 

Anna i Krzysztof znają się jednak od kiedy skończyli 17 lat. Do pierwszego spotkania doszło w Teatrze Ochota. Dziennikarka w rozmowie z Magdą Mołek wyjawiła, że Ibisz od razu wpadł jej w oko. "To było w Teatrze Ochota. Pamiętam do dzisiaj, jak go zobaczyłam. Stanął na schodach i pomyślałam - koniec, Matko Boska, to jest ten" - przyznała.

Po jakimś czasie znaleźli się w tej samej szkole wyższej. Krzysztof Ibisz opowiadał o tym w "Kulisach Sławy": "To jakieś przeznaczenie, że my się ciągle w tym życiu spotykaliśmy i potem, po 20 latach niewidzenia nagle spotkaliśmy się w Juracie i wtedy to wszystko do mnie wróciło i odnalazłem tę eteryczną i piękną dziewczynę, w której kochałem się w liceum".

Związek Ibiszów nie przetrwał jednak próby czasu. Jako małżeństwo byli razem cztery lata. Na antenie TVN Style Anna wyjawiła prawdę na temat tego rozstania. "To był proces. On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta" - mówiła w wywiadzie.

Okazuje się jednak, że ich rozwód nie przekreślił dobrych relacji. Byłe małżeństwo zostało przyjaciółmi, którzy mogą na siebie liczyć w każdej trudnej sytuacji.

***

Zobacz też:

Anna Nowak-Ibisz o wypadku 16-letniego syna. Vincent uszkodził rękę: "Rehabilitujemy, walczymy"

Krzysztof Ibisz spotkał się z byłą żoną. Co na to Joanna?

Syn Anny Nowak-Ibisz miał wypadek. Aktorka apeluje o jedno. "Niech wreszcie zrobią z tym porządek!"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Nowak-Ibisz | Krzysztof Ibisz | TVN Style
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy