Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Mucha pokazała się bez makijażu. Lepiej jej w naturalnej wersji?

Anna Mucha (38 l.) zwykle publicznie pokazuje się w pełnym makijażu. A jak wygląda bez niego? Aktorka postanowiła pochwalić się fotką w zupełnie naturalnej wersji. Prezentuje się lepiej?

Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie pokazuje sporo zdjęć z prywatnego życia. Nie brakuje również roznegliżowanych fotek! Ma też na koncie sesję do "Playboya". Jeśli ktoś zastanawiałby się, co na to wszystko dzieci aktorki, to chyba ma odpowiedź. 

Reklama

"Moje dzieci widzą mnie nago na co dzień, więc sesja do 'Playboya', w której wzięłam udział, nie jest u nas w domu żadną sensacją. Nie zamierzam jej przed nimi ukrywać. Jest piękna, wysublimowana, estetyczna i w dobrym guście" - wyznawała Mucha w rozmowie z "Faktem".

Ostatnio opublikowała fotkę, która zachwyciła jej fanów. Jednak tym razem nie ma tam niczego związanego z nagością. Anna postanowiła pokazać, jak wygląda w zupełnie naturalnej wersji, bez makijażu. "Aniu Ty nie potrzebujesz doczepianych rzęs, bez nich jesteś równie piękna" - czytamy w jednym z komentarzy.

Zgadzacie się?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama