Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Mucha na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego. Uwagę zwracał jeden szczegół... A jednak ślub?

Anna Mucha (38 l.) od wielu lat związana jest z Marcelem Sorą. Mają dwoje dzieci i wyglądają na szczęśliwą parę, lecz nie mieli potrzeby, aby sformalizować swój związek. Czyżby jednak coś się zmieniło? Aktorka pojawiła się ostatnio na pokazie mody, a uwagę przykuwała ozdoba na jej serdecznym palcu...

Ostatnio media obiegła wieść, jakoby Anna Mucha i jej wieloletni partner, Marcel Sora, byli już po ślubie. Powodów do spekulacji dostarczyła sama aktorka, która w dniu zaślubin księcia Harry'ego i Meghan Markle opublikowała zdjęcie z wymownym podpisem. 

Reklama

Na jej InstaStories pojawiła się fotka z tagiem dotyczącym "królewskiego ślubu". Zdjęcie dość szybko zniknęło, ale fani zdążyli zauważyć na palcu Muchy obrączkę! Zwłaszcza że naprowadziła ich na to sama zainteresowana, która - nawiązując do Meghan - napisała, że "też ma swoją". 

Krótko po tym zdarzeniu Anna Mucha gościła na pokazie kolekcji Paprockiego i Brzozowskiego. Na fotografiach uwagę zwraca jeden szczegół - pierścień zdobiący serdeczny palec jej prawej dłoni. To miejsce, na którym w Polsce zwyczajowo nosi się ślubną obrączkę. Czyżby zatem rzeczywiście aktorka była już po ślubie? 

Sami zobaczcie!

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje