Reklama

Reklama

Reklama

Anna Lewandowska z kolejnym sukcesem na koncie. Jest najseksowniejszą WAGs mundialu?

Anna Lewandowska (34 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. 34-latka chętnie pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe w social mediach. To właśnie tam chwali się również wieloma sukcesami. Ostatnio do tej długiej listy osiągnięć może dodać kolejne. Trafiła na listę najseksowniejszych WAGs mundialu.

W Katarze trwa w najlepsze mundial. Prócz zmagań na boisku fani bacznie obserwują piłkarzy i ich piękne partnerki. Ostatnio Anna Lewandowska może cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem ze strony fanów. 34-latka od dawna należała do najseksowniejszych  polskich WAGs. Ale co z resztą świata? On też nie może się mierzyć z żoną "Lewego!"

Reklama

Katar 2022: Anna Lewandowska trafiła na listę najseksowniejszych WAGs mundialu

Anna Lewandowska znalazła się w zestawieniu najseksowniejszych WAGs według portalu totalsportal.com. Nie jest to co prawda pierwsza trójka, ale godne jedenaste miejsce.

Ania może się cieszyć, ponieważ znalazła się w otoczeniu prawdziwych piękności. Naszą polską "Lewą" wyprzedziły m.in. Perrie Edwards partnerka Alexa Oxlade-Chamberlaina, Georgina Rodriguez od Cristiano Ronaldo i żona Alvaro Moraty, Alice Campello, która znalazła się na prowadzeniu.

Katar 2022: Robert Lewandowski w zestawieniu najgorętszych piłkarzy Mistrzostw Świata

Okazuje się, że Robert Lewandowski nie został pominięty i także został umieszczony w rankingu, który tym razem dotyczył piłkarzy. Nasza duma narodowa znalazła się w zestawieniu najgorętszych piłkarzy Mistrzostw Świata, które przygotował portal "Daily Mail".

"To normalne, jeśli na pierwszy rzut oka pomylicie piękną sylwetkę Roberta Lewandowskiego z renesansową rzeźbą. 34-latek jest kapitanem reprezentacji Polski, ma figurę greckiego boga i dobrze o tym wie. Jego instagramowy profil pełen jest gorących fotek, na których wygrzewa się w blasku słońca odbijającego się od jego mięśni. Co za widok" - czytamy na brytyjskim portalu.

Zobacz też:

Robert Lewandowski skompromitował się w Katarze. Anita Werner trwa przy nim mimo wszystko

Katar 2022: Grażyna Szapołowska wytypowała następcę trenera Michniewicza. Kontrowersyjny wybór!

Lewy kaja się po remisie Polaków na mundialu. Komentarze nie pozostawiają złudzeń!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy