Reklama
Reklama

Anna Lewandowska w bikini. Zdjęcia zrobiła jej… Klara!

Anna Lewandowska przebywa obecnie na Malediwach, gdzie towarzyszą jej córki. Starsza, Klara, może pochwalić się umiejętnościami fotograficznymi. Zrobiła swojej mamie zdjęcia, którymi ta nie omieszkała się pochwalić na Instagramie!

Lewandowscy tuż po świętach wybrali się do słonecznego Dubaju, który jest częstym wyborem wśród polskich gwiazd. Jako że urlop świąteczno-noworoczny nie trwa długo, Robert Lewandowski musiał wrócić do Mochanium.

Jego żona mogła wrócić z nim lub pojechać na kolejne wakacje i wybrała tę drugą opcję. Obecnie Anna Lewandowska wraz z córkami przebywa na malowniczych Malediwach, gdzie chętnie wygrzewa się w słońcu i podziwia malownicze krajobrazy.

Anna Lewandowska w bikini

Podczas wizyty na plaży oddała aparat swojej starszej córce, Klarze. 4-latka zrobiła więc swojej mamie zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie "Lewej".

Reklama

Anna zapozowała swojej córce w bikini, które doskonale uwydatniło jej wytrenowane ciało, w szczególności "sześciopak" na brzuchu. Na drugiej fotce wyraźnie widać, że dopiero co siedziała na mokrym brzegu.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów zarówno pod adresem figury Lewandowskiej, jak i umiejętności fotograficznych Klary.

Nie zabrakło oczywiście pochwał od koleżanek z branży, m.in. Joanny Przetakiewicz, Pauliny Krupińskiej czy Mariny.

Was również zachwyciła?

Zobacz też:

Elizabeth Holmes była porównywana do Steve'a Jobsa. Teraz grozi jej do 20 lat więzienia

Ashley Graham w śmiałej sesji przed porodem

Iwona Cichosz i złośliwi obserwatorzy: "Nie piszcie kobietom w ciąży takich rzeczy!"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy