Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Lewandowska święci sukcesy. Aż promieniała na salonach

Anna Lewandowska (31 l.) ostatnio wybrała się na salony, a z jej twarzy nie schodził uśmiech. Żona piłkarza ma powody do zadowolenia. Długo to ukrywała, ale teraz już może oficjalnie podzielić się dobrą nowiną. W końcu udało jej się zrealizować projekt, nad którym tyle pracowała. A wszystko to przy wsparciu rodziny.

Anna Lewandowska ma powody do zadowolenia. Układa jej się zarówno na płaszczyźnie prywatnej jak i zawodowej. Ma kochającego męża, uroczą córeczkę oraz dobrze prosperujące biznesy. 

Reklama

Żona piłkarza wydała już kilka książek i płyt z ćwiczeniami, stworzyła własną aplikację, otworzyła kawiarnie i warszawskie "center by Ann". A to tylko część jej przedsiębiorczych inicjatyw.

"Lewa" nie zwalnia tempa i ostatnio poinformowała, że właśnie zrealizowała kolejny projekt, nad którym pracowała ponad dwa lata. W końcu się udało i od teraz można zakupić kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem. 

Radość Ani z tego, że wreszcie udało się wprowadzić tego typu produkty na rynek, jest ogromna. Ostatnio małżonka Roberta pojawiła się na salonach i aż promieniała! 

Jej entuzjazm zapewne podziela Lewandowski, który bezustannie wspiera ukochaną. Teraz wspólnie mogą świętować sukces!

***

Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje