Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Lewandowska prosi internautów o pomoc!

To już nie pierwszy raz, gdy Anna Lewandowska (28 l.) musi poradzić sobie z tak nieprzyjemną sytuacją. Żona Roberta Lewandowskiego potrzebuje pomocy internautów i prosi o wsparcie.

Życie na świeczniku nie zawsze ma same plusy, ale również posiada swoją ciemną, mniej przyjemną stronę. Gwiazdy muszą pogodzić się z utratą prywatności i ciągłą ingerencją w ich życie. Z takim problemem musi po raz kolejny poradzić sobie żona "Lewego", która jakiś czas temu musiała stawić czoła osobie podszywającej się w mediach społecznościowych pod jej mamę Marię Stachurską.

Teraz sytuacja dotyczy urodzonej w maju córki Klary. Na Instagramie istnieje kilka kont, których autorzy podają się za 4-miesięczną (!) dziewczynkę, przedstawiając się jako Klara Lewandowska. Podobnie jak w przypadku fałszywego konta mamy Lewandowskiej, tak i teraz trenerka prosi fanów o zgłaszanie osób, które wykorzystują wizerunek jej córki do promowania własnych kont na Instagramie.

Reklama

"Pani Aniu!! Ktoś się od dłuższego czasu podszywa pod Pani córkę!! To nazwa tego konta @klara__lewandowska. Ta osoba oszukuje ludzi. Na InstaStory publikuje zdjęcia i do tego jakieś bzdurne napisy, które nie są prawdziwe. Mamy zgłaszać konto?!!" - doniosła jedna z internautek.

Reakcja Lewandowskiej była zdecydowana: "Proszę o zgłoszenie" - zaapelowała.

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama