Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Lewandowska już robi interesy na Euro!

​Anna Lewandowska (28 l.) wie, jak zrobić dobry biznes! Korzysta na tym, że jej mąż gra w kadrze i zaopatrzyła jego kolegów w batony energetyczne jej produkcji! Polscy piłkarze jedli je podczas przerw w meczu ze Szwajcarami. Myślicie, że to dzięki nimi osiągnęli sukces?

Ostatnio wszyscy polscy kibice świętowali wielki sukces. Podczas Euro 2015 nasza reprezentacja wyeliminowała z gry Szwajcarów i dzięki temu zagra w ćwierćfinale rozgrywek.

Reklama

Jednak droga do zwycięstwa nie była łatwa. O wszystkim zadecydowały dopiero rzuty karne. Polacy wykorzystali wszystkie pięć, Szwajcarzy raz spudłowali i teraz wracają do domów.

Baczni obserwatorzy z pewnością zauważyli, że po regulaminowym czasie gry oraz w trakcie przerwy między 30-minutową dogrywką nasi piłkarze nie tylko słuchali uwag trenera, ale także coś... przekąszali!

Zapewne widzowie zastanawiali się, czym tak zajada się Lewandowski i spółka. Z ujęć wynikało, że to coś bardzo ciągnącego się i niełatwego do pogryzienia. Teraz żona naszego snajpera, Ania, ujawniła, co to było! Nic innego jak... batony mocy! "Mam nadzieję, że dodały trochę energii" - napisała.

Obiecała też, że szczegółami podzieli się wkrótce. My już wiemy, że ten smakołyk, w który wyposażona została kadra Nawałki, jest jej produkcji! "Wreszcie mam taki produkt, jaki chciałam" - cieszy się Lewandowska.

To się nazywa mieć głowę do biznesu!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje