Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski: Teraz marzą o jednym!

Już niedługo Ania (31 l.) i Robert (31 l.). Lewandowscy powitają na świcie swoje drugie dziecko. W ich życiu wszystko układa się po ich myśli, jednak operacja piłkarza i kłopoty ze zdrowiem sprawiły, że oboje zastanowili się nad tym, co jest dla nich najważniejsze. Okazuje się, że wciąż mają wiele planów i marzeń do spełnienia. Sprawdźcie, czego pragną najbardziej!

Początek roku to niezwykle ważny okres dla najbardziej znanych polskich sportowców i ich rodzin. Właśnie wtedy odbywa się coroczna Gala Mistrzów Sportu, gdzie poznajemy dziesiątkę najlepszych sportowców minionego roku. 

Reklama

W tym gronie nie mogło zabraknąć oczywiście Roberta Lewandowskiego, który na imprezie bawił się w towarzystwie żony Anny. Lewandowski na gali pojawił się po raz pierwszy, gdyż z powodu kontuzji nie wyjechał na zgrupowanie ze swoim zespołem Bayern Monachium. 

Gdy w 2015 roku zdobywał statuetkę najlepszego sportowca roku, w jego imieniu nagrodę odbierała żona. Tym razem był drugi. Sportowcem roku 2019 wybrano bowiem Bartosza Zmarzlika, indywidualnego mistrza świata w jeździe na żużlu. 

Jednak na twarzy Roberta i jego żony Anny, która na gali pojawiła się w czerwonej sukni, pięknie podkreślającej ciążowe krągłości, nie widać było smutku. Piłkarz uważa, że dopiero teraz wchodzi w najlepszy okres w swojej karierze. 

Dlatego cierpliwie czeka na kolejne sukcesy, których już teraz nie brakuje na jego koncie. Jednak z żoną mają jeszcze dwa pragnienia. Jedno z nich dotyczy zdrowia. Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się drugie dziecko państwa Lewandowskich. 

Piłkarz wielokrotnie podkreślał, że uśmiech córki Klary (2,5 l.) jest dla niego o wiele cenniejszy niż futbol. I podobnie zapewne będzie też w przypadku drugiego dziecka. Jeśli chodzi o piłkę nożną, to dzięki swoim sukcesom Robert ma już sławę, pieniądze, które pomagają mu zapewnić bezpieczną przyszłość rodzinie oraz markę jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie:


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje