Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Karwan ma romans z byłym Dody? Znamy prawdę!

Uczestniczka "The Voice of Poland" po raz pierwszy odniosła się do plotek o jej bliskiej zażyłości z Błażejem Szychowskim...

Jakiś czas temu do mediów trafiły zdjęcia Ani Karwan i tancerza, który zasłynął związkiem z Dodą i kłótniami o pieniądze z Edytą Górniak.

Od razu pojawiły się plotki, że uczestniczka show TVP i tancerz mają romans. Sami zainteresowani nie komentowali sprawy, co potęgowało tylko wrażenie, że coś jest na rzeczy.

Po paru miesiącach głos w tej sprawia wokalistka postanowiła jednak zabrać.

Tancerza uważa za swojego bliskiego przyjaciela, który wspiera ją w życiu zawodowym i prywatnym. Twierdzi, że były chłopak Dody to dobry człowiek, który zasługuje na spełnienie w życiu.

Reklama

Wokalistka dementuje jednak te informacje, choć przyznaje, że były chłopak Dody zajmuje wyjątkowe miejsce w jej życiu.

"Nie jesteśmy parą z Błażejem Szychowskim, jesteśmy super znajomymi, przyjaciółmi, nasza znajomość to ogromne wsparcie i dopingowanie siebie nawzajem w życiu prywatnym i zawodowym" – mówi Karwan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalistka zaznacza, że relacje miłosne to naturalny element życia człowieka, ona także - jako kobieta z krwi i kości - ma więc za sobą kilka związków z mężczyznami. To, co łączy ją z Błażejem określa mianem bardzo miłej relacji.

"Uważam go za fajnego, dobrego człowieka, jest ogromnym wsparciem. Jesteśmy na etapie bardzo dojrzałej przyjaźni, życzę mu aby odnalazł w życiu miłość i spełnienie, bo jest fantastycznym człowiekiem" – zachwala tancerza.

Wygląda więc na to, że Karwan wciąż samotnie musi wychowywać swoją córeczkę. O ojcu dziecka nigdy nie chciała zbytnio opowiadać...

Dowiedz się więcej na temat: Karwan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje