Reklama
Reklama

Anna Kalczyńska ma pretensje do Małgoni Rozenek, że zabiera jej pracę? "Czuję się, jak gość na kanapie"

Anna Kalczyńska (46 l.) od kilku lat znana jest widzom jako współprowadząca "Dzień dobry TVN". Teraz do obsady programu śniadaniowego dołączyła nowa para: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Na profilu dziennikarki pojawił się wpis, z którego można wnioskować, że nie jest do końca zadowolona z tych zmian...

Anna Kalczyńska żali się na DDTVN?

Anna Kalczyńska od lat związana jest z telewizją TVN. Swoje pierwsze kroki stawiała w dziennikarstwie newsowym w redakcji TVN24. 

Natomiast od 2014 roku zastąpiła Jolantę Pieńkowską i została współprowadzącą "Dzień dobry TVN". Możemy ją oglądać w parze z Andrzejem Sołtysikiem. 

Do zespołu śniadaniówki dołączyła ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan, a towarzyszy jej Krzysztof Skórzyński. 

Reklama

Perfekcyjna od zawsze wspominała, że praca w telewizji jest jednym z jej marzeń. Jeszcze przed odejściem Edwarda Miszczaka, mówiło się o nieoficjalnych rozmowach stacji z celebrytką. Problemem nie do przejścia miały być jednak pieniądze. 

Okazuje się, że nie wszyscy są zadowoleni z nowej pary prowadzących. "Ostatnio widzę się z widzami w "Dzień dobry TVN" dość rzadko, więc trochę czuję się, jak gość na kanapie" - pożaliła się na Instagramie Anna Kalczyńska. 

Fani dziennikarki stają w jej obronie

Nic dziwnego, że dziennikarka jest rzadziej na ekranach, bowiem grafik śniadaniówki musiał ulec zmianie po powiększeniu zespołu. Niektórzy komentujący post, dopatrują się w nim lekkiej złośliwości skierowanej w stronę żony Radosława Majdana... 

"Ma to swoje plusy, jest zmienność i energia, mam nadzieję, że też tak to odbieracie. Teraz rozchodzimy się do swoich zajęć, ale wyjątkowo wracamy już w sobotę" - pisze dalej Anna Kalczyńska. 

Fani dziennikarki jasno dali do zrozumienia, co sądzą o nowej prowadzącej. W Ich odczuciu program traci na coraz częstszej nieobecności Kalczyńskiej.

"Te zmiany nie są, moim zdaniem, korzystne. Wolimy Panią"

"Dla mnie jest minusem. Nie wiem kto układa grafik, ale ta osoba nudzi się chyba"

"Niepotrzebnie włączono nową parę prowadzących! Skrzeczącą p. Rozenek nie da się słuchać! Ta zmiana nie wyszła na dobre DDTVN. Oglądamy programy tylko z poprzednimi prowadzącymi, z Wami na czele"

"Jesteście moja ulubiona parą, dowcipni, inteligentni, uzupełniacie się z panem Andrzejem fantastycznie. Szkoda, że teraz tak Was mało"

"Zbyt rzadko, uwielbiam Panią oglądać w DDTVN".

***

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek nie ustrzegła się wpadki w "Dzień Dobry TVN". To nie uciszy jej przeciwników

Małgorzata Rozenek-Majdan zarabia krocie. Za kampanię reklamową zgarnia nawet pół miliona zł

Rozenek miała być zastąpiona Młynarską w "Dzień dobry TVN"! Tylko jedno ją uratowało 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Anna Kalczyńska | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy