Reklama

Reklama

Reklama

Anna i Robert Lewandowscy znów na liście najbogatszych Polaków. Ile milionów liczy ich majątek?

Robert i Anna Lewandowscy od lat sumiennie budują imperium sygnowane swoim nazwiskiem. Małżeństwo od dawna znajduje się w prestiżowej grupie najbogatszych Polaków, jednak w tym roku Lewandowscy mają kolejny powód do świętowania - ich majątek szacowany na 625 mln złotych majątek uplasował ich nazwisko o 3 oczka wyżej niż poprzednio. Dziś Robert i Ania Lewandowscy są na 89. miejscu najbogatszych Polaków. Jest czego zazdrościć?

Anna i Robert Lewandowscy znów na liście najbogatszych Polaków. Ile milionów liczy ich majątek?

Robert i Anna Lewandowscy nie próżnują. Choć mogłoby się wydawać, że piłkarz skupia się na karierze sportowej, zaś jego żona rozwija biznes ze zdrową żywnością, ich monopol na atrakcyjne biznesy już dużo bardziej rozległy. Smykałka do pomnażania majątku sprawiła, że Lewandowscy ponownie trafili na listę 100 najbogatszych Polaków według magazynu "Wprost".

Zawodnik Bayern Monachium na szacownej liście pojawił się już w 2017 roku, gdy na jego wysokie zarobki miał głównie wpływ klub piłkarski.  Dziś do majątku Roberta wchodzą również pieniądze z reklam, nieruchomości i wspólne interesy z Anią. Mało kto wie, ale sportowiec prowadzi własną agencję marketingową Stor9, a także restaurację Nine's. Piłkarz ma również własną linię napojów izotonicznych oraz kawy. Zawodnik nieustannie inwestuje, jeśli nie w nieruchomości to m.in. w spółkę związaną z rolnictwem i odnawialnymi źródłami energii.

Reklama

Wspólną spółką Lewandowskich jest Levann, która znana jest miłośniczkom zdrowej żywności i aktywnego trybu życia. Najbardziej lukratywnym z biznesów Anny okazuje się być catering dietetyczny. Trenerka  wykorzystała swoją imponującą popularność w sieci, by promować produkty sygnowane własnym nazwiskiem i był to strzał w dziesiątkę. Obecnie majątek Lewandowskich jest szacowany na 625 mln zł. 

Zobacz też:

Córka Aleca Baldwina, Ireland Baldwin została zgwałcona. "Byłam całkowicie nieprzytomna..."  

Marcelina Zawadzka zamieszka z nowym facetem. Urządza się na nowo! Ma znanego sąsiada

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy