Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Guzik: Dlaczego nie jest jeszcze mamą?

Anna Guzik (38 l.) od dawna powtarzała, że po ślubie chce zostać mamą. Aktorka jak dotąd nie pochwaliła się jeszcze ciążowym brzuszkiem.

Bardzo lubię dzieci! Dają mi pozytywną energię - mówiła zawsze Anna Guzik. Wielokrotnie grała mamę, zarówno w teatrze, jak i w serialach "Hela w opałach" czy w "Na Wspólnej".

Pytana o plany macierzyńskie nie kryła, że marzy o powiększeniu rodziny. - Ile chcę mieć dzieci? Ile Bóg da! - stwierdziła, podkreślając, że zgodnie z wiarą katolicką najpierw musi jednak stanąć na ślubnym kobiercu. Swojemu partnerowi Wojciechowi Tylce powiedziała "tak" 25 maja 2013 r. Wkrótce minie półtora roku od ceremonii, a gwiazda nie pochwaliła się jeszcze zaokrąglonym brzuszkiem.

Reklama

Waga wpływa na ciążę

- Myślimy o dziecku - wyznała nieśmiało w wywiadzie dla DDTVN kilka miesięcy po ślubie. Mówiąc to, wyglądała już inaczej niż kilka lat temu, gdy grała matki. Szczupła, elegancka, wysportowana. Jej metamorfoza jest tak znaczna, że pojawiły się podejrzenia, że brała tabletki na odchudzanie. Aktorka pytana o figurę odpowiadała: "Zaczęłam ćwiczyć i mądrzej się odżywiać. Po prostu zmieniłam nawyki".

Oboje z mężem są pasjonatami gry w tenisa. Mijają miesiące, a Ania jest coraz szczuplejsza. Tymczasem dla przyszłej mamy zachowanie odpowiedniej masy ciała jest niezwykle istotne. - Duży spadek wagi to rewolucja w organizmie, która może utrudnić zajście w ciążę - potwierdzają eksperci.

Znajomi aktorki są jednak o nią spokojni. - To rozsądna dziewczyna. Bardzo chce być mamą. Z pewnością będzie na siebie uważała.

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje