Reklama
Reklama

Anna Dymna nie traci nadziei w sprawie syna. Jej marzenie wciąż może się spełnić

Anna Dymna jest szczęśliwą mamą 38-letniego Michała, z którym ma bardzo dobry kontakt. Aktorka świetnie dogaduje się również ze swoją synową. 72-latka nie ukrywa jednak, że marzy o tym, by niebawem dołączyły do nich pociechy syna...

Anna Dymna czeka na wnuki?

Anna Dymna znana jest w naszym kraju nie tylko ze swoich wielu wybitnych ról teatralnych i filmowych, ale także z zaangażowania w działalność charytatywną. Swoją słynną fundację "Mimo wszystko" artystka założyła dwadzieścia lat temu.

Choć aktorka związana jest z mediami i przestrzenią publiczną już od kilkudziesięciu lat, niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym.

Gwiazda "Trędowatej" oraz "Samych swoich" trzykrotnie wychodziła za mąż, lecz doczekała się tylko jednej pociechy. 

Reklama

"W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też" - mówiła porannym programie "Dzień Dobry TVN".

Nic dziwnego, że słynna aktorka wciąż liczy na to, że jej rodzina się powiększy. Gwiazda nie ukrywa, że marzy o wnukach - chciałaby jak najwięcej rodzinnych tradycji przekazać dzieciom swojego syna.

Anna Dymna spędza czas z synem i synową

"Uważam, że źródłem największej siły jest dzieciństwo. Od małego razem z rodzicami robiliśmy fantastyczne rzeczy" - wspomina Anna Dymna w rozmowie z magazynem "Pani".

Dziś artystka także ma świetny kontakt ze swoim synem. 72-latka nie kryje zadowolenie z faktu, że 38-letni Michał ułożył sobie życie. Gwiazda polskiego kina świetnie dogaduje się również z synową. "Nareszcie mam swoją córeczkę!" - zachwycała się w rozmowie z "Rewią".

"Wspólny czas jest wspaniały. Dwa dni temu przyszedł mój syn z synową. Zrobiliśmy pyszne jedzonko i graliśmy w dychę. To było cudowne. Następnym razem umawiamy się na Scrabble" - relacjonowała aktorka.

Anna Dymna liczy na to, że syn zdecyduje się na dzieci

Choć artystka nie chce narzekać, nie ukrywa, że marzy o tym, by niebawem do całej trójki dołączył wnuk lub wnuczka...

Szczególnie w święta udziela się aktorce rodzinna atmosfera.

"Od lat przed Bożym Narodzeniem razem kleimy aniołki, szopki. Przychodzą moi bliscy. Mój bratanek ma niezwykłe zdolności plastyczne, a synowa jest wybitną malarką. Teraz kleję szopki na aukcję charytatywną" - tłumaczy Anna Dymna w rozmowie z "Panią".

Trudno się dziwić, że legendarna aktorka chciałaby kiedyś przygotować świąteczne ozdoby wraz ze swoim wnuczkiem.

Zobacz też:

Anna Dymna wyznała prawdę o relacji z synem. Jak dogaduje się z jego żoną?

Ralph Kaminski skomponował piosenkę do słów Jacka Cygana. Wszystko dla fundacji Anny Dymnej 

72-letnia Anna Dymna szczerze o bólu i stanie zdrowia. Długo go ukrywała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dymna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy