Reklama
Reklama

Anna Dymna ma już dość pomówień! "To szczyty jakichś kpin z człowieka"

Anna Dymna (69 l.) zdecydowała się na szczere wyznanie! Aktorka zmęczona jest już plotkami na temat swojego stanu zdrowia. W ciągu kilku ostatnich miesięcy pojawiły się wstrząsające informacje, że Dymna ma problemy ze wzrokiem i kręgosłupem. Teraz sama postanowiła odnieść się do tych rewelacji! Z plotkami dobitnie się rozprawiła!

Anna Dymna od lat prowadzi swoją fundację "Mimo wszystko" i angażuje się w pomoc potrzebującym. Mówi się, że aktorka nigdy nie odmawia pomocy i chętnie bierze udział w rozmaitych działalnościach charytatywnych.

Tym bardziej niepokojące były ostatnie doniesienia w mediach, że Anna Dymna ma poważne problemy zdrowotne. Pojawiły się informacje, że artystka ma problemy z kręgosłupem i traci wzrok! 

Tego było już za wiele! W rozmowie z "Super Expressem" postanowiła raz na zawsze uciąć plotki dotyczące jej stanu zdrowia.

Reklama

Okazuje się, że cała sytuacja mocno zdenerwowała gwiazdę. W rozmowie z portalem zwierzyła się, że ma wrażenie, że "ktoś się na nią uwziął".

Dymna wyznała także, że to przecież normalne, że w jej wieku mogą pojawić się jakieś problemy ze wzrokiem i że nie jest on już tak rewelacyjny, jak u osiemnastolatka.

Aktorka nie zamierza jednak przejmować się tymi bzdurami i skupia się właśnie na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, który odbędzie się 12 czerwca w Krakowie.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski biorą ślub! Para zdradziła szczegóły ceremonii

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dymna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy