Reklama
Reklama

Anna Dereszowska apeluje, aby rozmawiać z dziećmi o wojnie. "Nie można zostawić ich samych"

Anna Dereszowska aktywnie działa na rzecz wsparcia uchodźców z Ukrainy. Aktorka w rozmowie z Pudelkiem wyznała również, że jej syn się boi wojny. W związku a tym apeluje, aby rozmawiać ze swoimi dziećmi o tym, co dzieje się na świecie.


Anna Dereszowska dołączyła do aktywnego wsparcia uchodźców z Ukrainy. Aktorka postanowiła udostępnić uciekającym przed rosyjską agresją swój dom na Mazurach. Z kolei jej partner pojechał na naszą wschodnią granice, aby zawieźć potrzebne rzeczy i osobiście odbierze osoby z Ukrainy.

Aktorka zwróciła również uwagę na ważny problem. W rozmowie z Pudelkiem Anna Dereszowska wyznała, że jej sześcioletni syn doskonale zdaje sobie sprawę z obecnej sytuacji. Właśnie dlatego postanowiła zaapelować do wszystkich rodziców, aby rozmawiali ze swoimi pociechami.

Reklama

Ta trudna dla wszystkich sytuacja wpływa również na dzieci. Chociaż nie rozumieją, co się dzieje, przejmują negatywną energię rodziców. Ważne jest, aby w sposób adekwatny do ich wieku, wyjaśnić im, co właściwie się dzieje.

Kim jest Anna Dereszowska?

Anna Dagmara Dereszowska urodziła się 7 stycznia 1981 roku w Mikołowie. Jest aktorką teatralno-musicalową, filmową i telewizyjną oraz piosenkarką. Na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie. Na koncie ma role w takich produkcjach, jak: "Złotopolscy", "M jak miłość", "Przyjaciółki", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", czy "Rojst'97". Na koncie ma również wiele ról dubbingowych.

Zobacz też:

Księżna Kate zalała się łzami! Smutne wieści płyną z Wysp! Chodzi o księcia George'a!

Sean Penn pozostał w Kijowie! "Zademonstrował odwagę, której brakuje wielu osobom"

Elon Musk udziela kosmicznego wsparcia Ukrainie. Starlink już działa

Wojna w Ukrainie. USA ostrzegają przed drugą falą wojsk rosyjskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy