Reklama
Reklama

Anna Dec ogłosiła radosną nowinę. Jest w ciąży!

Anna Dec niebawem po raz drugi zostanie mamą. Radosną nowinę ogłosiła na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym widzimy jej ciążowe krągłości.

Anna Dec latem ubiegłego roku pełna radości poinformowała swoich fanów, że jej rodzina się powiększy. Zamieściła wówczas zdjęcie z mężem i córeczką, a w opisie zdradziła, że jest w ciąży.

W dalszej części przyznała, że w pierwszej ciąży informację trzymała długo w tajemnicy, teraz jednak jest zupełnie inaczej i czuje się pewniej.

Niestety, kilkanaście dni później w jej życiu rozegrał się dramat. Anna Dec straciła ciążę.

Pogodynka TVN dodała również, że chciałaby, aby ta sytuacja skłoniła ludzi do tego, by nie dopytywali kobiet o ciążę i nie doszukiwali się jej na siłę w każdym zaokrąglonym brzuchu.

Reklama

Anna Dec w ciąży

Po tym trudnym czasie w końcu dla pogodynki i jej rodziny zaświeciło słońce. Anna Dec poinformowała właśnie, że znów jest w ciąży. Tym razem zamieściła na Instagramie samo zdjęcie, a w opisie dodała jedynie wymowne emotikonki.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji, a także słów wsparcia. Wpis na profilu Anny Dec zostawiły m.in. Lara Gessler, Anna Wendzikowska, Joanna Koroniewska, Agnieszka Hyży czy Monika Mrozowska.

Anna Dec ma już dość mocno zaokrąglony brzuszek, zatem wygląda na to, że połowa ciąży już za nią. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Zobacz też:

Allan Krupa kończy 18 lat. Takiego prezentu od znanej matki się nie spodziewał

Marcin Hakiel tym gestem definitywnie odciął się od Cichopek. Wyjawił coś jeszcze

Córka Adama Małysza wróciła do Polski i przekazała smutne wieści, że to koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy