Reklama

Reklama

Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka dostała od teściów niezwykły prezent!

Zaufanie można okazywać na różne sposoby. Katarzyna i Zbigniew Niemczyccy są w tym prawdziwymi mistrzami.

Po trudnych relacjach między Anną Czartoryską-Niemczycką (31 l.) a jej teściową, Katarzyną Frank-Niemczycką, nie ma śladu. Teraz teściowie doceniają synową i mają do niej ogromne zaufanie.

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", ostatnio zdobyli się na wielki gest wobec niej. - Ania dostała od teściów apartament zapisany notarialnie na jej nazwisko! - zdradza jej znajoma. To prezent za kolejnego wnuka, którym aktorka wkrótce ich obdarzy.

Nowy apartament Anny znajduje się w jednym z nowoczesnych wieżowców w centrum Warszawy i wart jest ponad milion złotych.

Reklama

Aktorka wraz ze swoim mężem Michałem i rocznym synkiem Ksawerym mieszka zaś w zabytkowej kamienicy, w stylowym mieszkaniu, które także podarowali im jej teściowie.

Para oczekuje drugiego dziecka, Ania jest w piątym miesiącu ciąży i marzy o córeczce. Po przyjściu na świat maleństwa małżonkowie nie zamierzają jednak wyprowadzać się ze swojego gniazdka.

- Tu jest im dobrze, stare lokum ma niezwykły klimat. A luksusowy apartament wynajmą. Mnóstwo firm chce mieć biuro w prestiżowym wieżowcu - mówi informatorka.

Ania i Michał są małżeństwem od dwóch lat. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami w Wielkanoc 2013 r., w klasztorze kamedułów na warszawskich Bielanach. W następnym roku na świat przyszedł ich pierworodny synek Ksawery, na punkcie którego rodzina po prostu oszalała. Niedługo będzie miał rodzeństwo, a więc miłość najbliższych rozłoży się na dwoje maluchów.

Ukochanym dzieciom aktorki i biznesmena nie zabraknie ptasiego mleka, bo dziadkowie należący do najbogatszych Polaków na pewno już o to doskonale zadbają.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka | Michał Niemczycki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy