Reklama

Reklama

Reklama

Anna Cieślak i Edward Miszczak - związek owiany tajemnicą

Anna Cieślak (41 l.) i Edward Miszczak (67 l.) od początku stanowili najbardziej tajemniczą parę w polskim show-biznesie. Swój związek rozwijali z dala od ciekawskiej prasy i mediów. Czy wyszło im to na dobre? Sprawdzamy

Anna Cieślak jest aktorką filmową i teatralną. Wystąpiła m.in. w kinowym hicie "Dlaczego nie!" u boku Macieja Zakościelnego, a także dubbingowała Annę z "Krainy Lodu". Z kolei Edward Miszczak jest dziennikarzem, a od ponad 20 lat pełni funkcję dyrektora programowego TVN. 

Anna Cieślak i Edward Miszczak - jak się poznali?

Do pierwszego spotkania Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka doszło na początku maja w 2019 roku w Krakowie na imprezie kończącej festiwal "Off Camera 2019". Podobno to Piotr Woźniak-Starak zainicjował spotkanie tej dwójki. Aktorka wówczas miała na koncie nieudane relacje m.in. z Czesławem Mozilem, a dziennikarz opłakiwał śmierć swojej żony, która zmarła w lutym tego samego roku.

Reklama

Rok później Edward Miszczak wyznał, że jest zakochany, ale nie chciał zdradzić, kim jest jego wybranka.

"Teraz mam okres prywatnej radości. Po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem bardzo szczęśliwy. To zmienia życie" - powiedział w rozmowie z "Newseekiem". 

Anna Cieślak i Edward Miszczak - zaręczyny i ślub

We wrześniu 2020 roku do prasy i mediów dotarła wiadomość, że dziennikarz i aktorka zaręczyli się. Edward Miszczak wybrał do tego kraj zakochanych - Francję, do której wybrali się na wakacje. Chociaż obydwoje rozmawiali o kolejnym kroku w ich związku, to Cieślak była zaskoczona, że jej wybranek tak szybko zdecydował się na zaręczyny. 

Ceremonia ślubna odbyła się w Kolegiacie św. Anny w Krakowie o godzinie 17.00Świadkami złożonej przez zakochanych przysięgi małżeńskiej było aż 200 osób - w tym wiele znanych i lubianych osobistości jak np. Monika Olejnik, Kraśko z żoną, Marcin Prokop, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Kuba Wojewódzki i wiele innych osób. Zabrakło jedynie Magdy Gessler, która w tym czasie przebywała w Meksyku i Kingi Rusin, która wtedy podróżowała po Afryce. Para weszła do kościoła tylnym wejściem, a przez całą mszę budynek był zamknięty i strzeżony przez ochroniarzy.

Po mszy świeżo upieczeni małżonkowie zaprosili gości do restauracji na krakowskim Kazimierzu. Dzięki Natalii Jaroszewskiej, która publikowała zdjęcia na Instagramie, mogliśmy zobaczyć, jak prezentowała się panna młoda. Cieślak postawiła na klasyczną ślubną suknię, która podkreślała jej smukłą figurę. 

Według relacji gości zabawa trwała do białego rana. Przyjęcie odbywało się aż na trzech piętrach restauracji. Do jedzenia podawano m.in. zupę z borowików, risotto, sałatkę i mus malinowy z gorzką czekoladą. Na stołach była wódka i wino. 

Anna Cieślak i Edward Miszczak - myślą o powiększeniu rodziny?

Od momentu ślubu para śmielej obnosi się ze swoją relacją. Cieślak opublikowała nawet zdjęcie na Instagramie, na którym możemy zobaczyć ją razem ze swoim mężem. Aktorka chciała w ten sposób zainteresować o akcji charytatywnej, w którą oboje się zaangażowali. 

Edward ma dwóch synów, natomiast Cieślak jest bezdzietna. Nie ukrywajmy, czas nie działa na korzyść aktorki, która ma już ponad 40 lat. W jednym wywiadzie wypowiedziała się na temat ewentualnego potomstwa.

- Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie. 

Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie? Najważniejsze, że obydwoje cieszą wspólnym małżeńskim życiem. Życzymy im wszystkiego dobrego! 

Zobacz też:

Edward Miszczak obnażony. "Newsweek" wyjawił sensacyjny sekret wprost z TVN. W tle Magda Gessler!

Anna Cieślak komentuje plotki o związku z Miszczakiem

Edward Miszczak nagle odszedł z TVN, a teraz takie wieści ze stacji. Potwierdziła się "wielka zmiana"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak | Edward Miszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy