Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anja Rubik znalazła już pocieszyciela? To ten facet wspiera ją po rozstaniu z mężem!

Wydawało się, że Anja Rubik (33 l.) i Sasha Knezevic (34 l.) stworzyli małżeństwo idealne. Tym bardziej ze zdziwieniem przyjęto fakt, że niedługo po ślubie wcale nie układało się im najlepiej. Zdecydowali o tymczasowym rozstaniu, a następnie ich drogi rozeszły się już na dobre. Czy układają sobie życie u boku kogoś innego?

Czyżby top modelka Anja Rubik już zapomniała o nieudanym małżeństwie z Saszą Knezevicem i znalazła następcę męża? Mnóstwo spekulacji na ten temat wzbudziły zdjęcia, jakie na swym profilu na Instagramie pokazała niedawno modelka. 

Reklama

Rozmarzona, półnaga gwiazda światowych wybiegów pozowała do nich na jachcie w towarzystwie tajemniczego przystojniaka. Ale spieszymy rozwiać wszelkie wątpliwości.

- To nie jest nowy chłopak Anji Rubik, lecz Anthony Vacarello, dyrektor kreatywny domu mody Saint Laurent, który przyjaźni się z polską modelką już od wielu lat - powiedziała w "Twoim Imperium" osoba doskonale zorientowana, kto jest kim w świecie wielkiej mody. - Po jej rozwodzie ich znajomość z pewnością nie zmieni dotychczasowego charakteru, gdyż Anthony... na pewno wolałby zostać pocieszycielem Saszy - dodaje.

No cóż, to chyba wszystko już jasne!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje