Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anja Rubik jest gotowa na nową miłość?

To już dwa lata odkąd Anja Rubik (34 l.) i Sasha Knezevic (35 l.) nie są małżeństwem. Czy modelka jest już gotowa, by stworzyć związek z kimś nowym?

Byli małżeństwem, które rozpalało wyobraźnię - oboje są modelami, doskonale zarabiają. Gdy w 2015 roku rozstali się, ani Anja Rubik, ani Sasha Knezevic nie chcieli tego komentować. Dopiero teraz modelka przerwała milczenie. 

Reklama

"Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Saszy. To było ogromnie smutne, że jednak nie możemy razem funkcjonować. Sporo czasu minęło, zanim zrozumieliśmy, że chcemy inaczej żyć i nie ma sensu torturować się nawzajem. Ani ja nie byłam szczęśliwa, ani on. Dla naszego szczęścia trzeba było podjąć tę decyzję" - wytłumaczyła w wywiadzie decyzję o rozwodzie. 

Dodała też, że był to niezwykle ciężki czas, który mają już za sobą.

"Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy sposób i nadal troszczymy się o siebie. Ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie, co dzieje się u mnie" - powiedziała Rubik. 

Choć nadal trudno jest im się pogodzić z tym, co się stało, modelka powiedziała, że zakładają, że tak miało być. Ciekawe, czy już niedługo zobaczymy ich z nowymi partnerami? I kto to będzie tym razem?

Anja rzadko jest widywana z mężczyznami, w innych sytuacjach, niż zawodowe. Czyżby dwa lata to jeszcze zbyt mało czasu dla Rubik, by mogła pogodzić się ze złamanym sercem?

Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje