Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ania Mucha jest znów do wzięcia! Z tej okazji skorzysta jej były?!

Rozpadł się jej długoletni związek, on przyznał, że była kobietą jego życia. Czy jest jeszcze szansa, by Kuba Wojewódzki (55 l.) i Ania Mucha (38 l.) do siebie wrócili?!

Jeszcze na początku stycznia aktorka dzieliła się z fanami zdjęciami z rodzinnych wakacji. Okazało się, że kolorowymi obrazkami z tropików Anna Mucha odwracała uwagę od tego, że przeżywa osobisty dramat.

Reklama

Prawda jednak szybko wyszła na jaw. Jak dowiedział się jeden z tabloidów, ukochany i ojciec dwójki jej dzieci, Marcel Sora, odszedł do innej kobiety i wynajął mieszkanie w stolicy. Decyzja o zakończeniu ich 10-letniej relacji zbiegła się z premierą pewnej książki...

"Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem". Ania, czytając to zdanie, mogła mieć poczucie, jakby otworzyła zaadresowany do niej list miłosny. Zdrada i rozpad rodziny, którą stworzyła z Marcelem, jest zapewne dla niej ciosem.

Jeśli to, że długoletni partner wybrał inną, zachwiało jej samooceną, słowa z książki Kuby są jak terapia. 

"Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia" - pisze Wojewódzki.

Gwiazda wcześniej obawiała się premiery "Nieautoryzowanej biografii". Sądziła, że znany z ostrego języka dziennikarz będzie chciał jej dopiec. 

"Myślę, że do pierwszych recenzji będę na jakichś środkach uspokajających" - mówiła pół żartem, ale po lekturze opuściła gardę. -"To jest niezwykłe, jak po tylu latach mnie wzruszył, ujął i doprowadził do łez znowu".

Przez 4 lata tworzyli jedną z najbarwniejszych par show-biznesu. Gdy się rozstali, sytuacja między nimi bywała napięta, ale od pewnego czasu znowu są w dobrych stosunkach, a wręcz można odnieść wrażenie, że niewinnie flirtują!

Kuba, szukając inspiracji, natrafił na ich wspólną fotografię sprzed lat. Podzielił się nią w internecie. Na reakcję Ani nie trzeba było długo czekać. Odpowiedziała ikonką serduszka i buziaka, na co on żartobliwie zapytał: 

"A Pani w jakiej sprawie?" 

Ona odpowiedziała szybko w przekorny sposób: 

"Promocji Pana książki! Kuba, wyślij mi książkę. Mam jeszcze miejsce obok Lema".

Przez ostatnie 12 lat każde z nich żyło własnym życiem. Ania spełniała się w roli mamy Stefanii (8 l.) i Teodora (5 l.). Kuba nie zbudował szczęśliwego domu z żadną z długonogich piękności, z którymi go fotografowano. 

Biografia była dla niego okazją do rachunku sumienia i podsumowań.

"Jedyne marzenie, którego jeszcze nie zrealizowałem, to jest rodzina. Stworzenie człowieka na wyobrażenie siebie lepszego to najpiękniejsze dziedzictwo, jakie można zostawić" - zdradził podczas szczerego wywiadu Marcinem Prokopem Kuba Wojewódzki. 

"Myślę, że miałam dużo szczęścia, że mieliśmy szansę poznać siebie tak dobrze, tak inaczej, tak wyjątkowo" - wyznała wzruszona Ania.

Czy kiedyś dopiszą wspólnie kolejny rozdział tej opowieści? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje