Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ania Lewandowska pragnie drugiego dziecka! Co na to Robert?

Ania (29 l.) i Robert (29 l.) 4 maja 2017 roku zostali po raz pierwszy rodzicami. Są tak zakochani w swojej córce, że już pragną dla niej rodzeństwa!

Niewątpliwie w rodzinie Lewandowskich wszystko się zmieniło, gdy 9 miesięcy temu na świat przyszła Klara. Była wyczekanym i zaplanowanym dzieckiem, więc nic dziwnego, że Ania i Robert wprost oszaleli na jej punkcie.

Pytani niedługo po narodzinach córki, czy chcieliby mieć jeszcze jedno dziecko, uśmiechali się i udzielali wymijających odpowiedzi.

Wszystko wyjaśniło się jednak podczas gali "Piłki nożnej", gdzie nagrodę dla Roberta w jego imieniu odbierała pani Iwona Lewandowska, matka piłkarza. W trakcie przemowy pani Iwona zdobyła się na szczerość, której nikt się nie spodziewał.

Reklama

"Pytacie o drugie dziecko...Jest tu z nami na Sali mama Ani. Rodzina Stachurskich pragnie szybko drugiego dziecka, bo mówią, że Klara jest podobna do Roberta i jego taty. A chcieliby, żeby kolejne dziecko było podobne do ich rodziny" - mówiła ze śmiechem matka sportowca.

"Tak naprawdę Ania bardzo chce drugiego dziecka" - dodała jednak po chwili poważniej.

Skoro już tak bliska rodzina mówi o tym wprost, to całkiem możliwie, że już niedługo Klara będzie mogła mieć braciszka albo siostrzyczkę! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert i Ania Lewandowscy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje