Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ania Lewandowska naprawdę to zrobiła! Ciekawe co na to Robert!

Ania Lewandowska (28 l.) wróciła już na dobre do pracy po urodzeniu Klary. Obecnie przebywa na swoim obozie treningowym, jednak jej uwaga może być nieco rozproszona.

Od urodzenia Klary minęły już 4 miesiące i trenerka uznała, że to najwyższy czas na dobre wrócić do sportu i prowadzenia swojej firmy.

Reklama

Pełna nowej energii ruszyła do działania i chyba nic nie jest w stanie jej teraz powstrzymać, chyba nawet sam Robert Lewandowski (29 l.). Ania postanowiła, że zabierze malutką Klarę ze sobą na obóz treningowy!

Jeszcze przed porodem chodziły plotki, że w tym roku letnia edycja obozu w Starej Wsi nie odbędzie się z wiadomych przyczyn.

Jak niby młoda mama miałaby wyjechać i zostawić maleństwo? Sportsmenka nie mogła jednak pozwolić sobie na taki scenariusz i postanowiła, że Klara pojedzie z nią. Tak też się stało.

Anka pokazała na dowód tego urocze zdjęcie, gdzie zarówno ona jak i jej córeczka mają takie same buty ze swoimi imionami. Dodatkowo co jakiś czas zdaje relacje w mediach społecznościowych z pobytu w ekskluzywnym ośrodku, gdzie odbywają się treningi. 

Chyba nie jest jej łatwo, bo przez małą Klarę, zwaną przez nią "bossem", nie wysypia się i wstaje o wiele wcześniej niż uczestnicy obozu. 

Ciekawe, czy Robert był zadowolony z takiego rozwiązania i bez grymasów puścił żonę samą z córką! 

Dowiedz się więcej na temat: Ania Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje