Reklama
Reklama

Ania Dąbrowska: Sensacyjne wieści z kościoła. To jednak nie były plotki o jej dzieciach!

Ania Dąbrowska udzieliła ostatnio wywiadu Żurnaliście. Wokalistka zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej dzieci. Gwiazda "Idola" potwierdziła, że też nie dopuściła swoich pociech do przyjęcia sakramentu. Miała ważny powód...

Ania Dąbrowska zaistniała wiele lat temu, biorąc udział w pierwszej edycji "Idola". Choć nie przegrała wówczas z Alą Janosz i Eweliną Flintą, to i tak wydaje się, że z nich wszystkich zrobiła zdecydowanie największą karierę. 

Dąbrowska wylansowała przez te wszystkie lata wiele przebojów, które cały czas są grane przez wszystkie rozgłośnie radiowe. Jej płyty świetnie się sprzedają, a terminarz koncertowy pękał w szwach. 

Przez ostatnie dwa lata o Ani było jednak zdecydowanie ciszej. Dąbrowska ograniczyła bowiem swoją działalność zawodową i skupiła się na opiece nad dziećmi. 

Reklama

Przypomnijmy, że gwiazda rozstała się w tajemniczych okolicznościach z muzykiem Paweł Jóźwickim, z którym doczekała się dwóch pociech. Byli ze sobą przeszło dwanaście lat, więc nic dziwnego, że informacja o rozstania wywołał w mediach spore poruszenie. 

Od tamtej pory Ania samotnie wychowuje syna Stanisława (12 l.) i młodszą o trzy lata Melanię. 

Teraz Dąbrowska postanowiła wrócić do śpiewania i nagrywania nowych przebojów. Niedawno wydała pierwszy singiel, zapowiadający jej nowy album. 

W ramach promocji pojawiła się też u kontrowersyjnego Żurnalisty. Niespodziewanie zdobyła się też na szczere wyznanie związane z jej dziećmi. Chodzi o to, że ich nie ochrzciła...

"Wiesz co, no ja swoich dzieci nie ochrzciłam, bo wolę, żeby same podjęły decyzję o tym, czego chcą. A jakie one mają wyobrażenie na temat jakiejkolwiek wiary, czegokolwiek, w wieku dziewięciu lat? Wydaje mi się, że znikome" - stwierdziła Dąbrowska.

Jednocześnie zaznaczyła, że szanuje odmienne zdanie innych ludzi i zdaje sobie sprawę, że katolicy mogą na nią krzywo patrzeć. Twierdzi jednak, że ma prawo do swoich poglądów i nikomu nic do tego...

"Rozumiem też ludzi wierzących, religijnych, że to są rzeczy im potrzebne do życia i do ich tożsamości i już z tym nie walczę. Każdy ma prawo jednak do własnych poglądów i do uważania, że one są słuszne" - podsumowała gwiazda.

Tym samym Dąbrowska dołączyła do coraz większego grona celebrytek, które już nie ukrywają nawet faktu, że nie po drodze im z kościołem katolickim, dlatego nie chrzczą swoich pociech. 

TUTAJ pisaliśmy, które znane mamy zdążyły się już tym pochwalić. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ania Dąbrowska | Idol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy