Reklama
Reklama

Angelina Jolie robi interesy z Justinem Therouxem? Chce pogrążyć Jennifer Aniston!

Nie gasną emocje w świecie show-biznesu, po ogłoszeniu separacji Jennifer Aniston (49 l.) i Justina Therouxa (46 l.). Jak się okazuje, na sytuacji chce także skorzystać Angelina Jolie (42 l.).

Przez lata Jolie starała się nie komentować jej kontaktów, a raczej ich braku, z Jennifer Aniston. Odkąd Angelina odbiła aktorce męża, Brada Pitta (54 l.), to starała się zachowywać dystans do jego byłej żony.

Panie wzajemnie unikały niekomfortowych sytuacji i raczej stroniły od zgryźliwych wypowiedzi. To jednak nie oznacza tego, że nie brakowało plotek na temat ich wzajemnej niechęci.

Teraz, kiedy Jenn ogłosiła, że razem z mężem Justinem są w separacji, prawdopodobnie Jolie bardzo ucieszyła ta wiadomość. Ponoć aktorka jest cichą fanką Therouxa i jego talentu. Kiedyś chciała zaprosić go do pracy nad wspólnym projektem, ale związek z Aniston wykluczał tą możliwość. Kiedy Jenn i Justin nie są już razem, nic nie stoi obecnie na przeszkodzie.

Reklama

"Angelina chciałaby zrobić pewien projekt razem z Justinem. Jak się okazuje, jest wielką fanką serialu, w którym gra Theroux. Gdy Justin i Jennifer byli razem, podjęcie współpracy wydawało się niemalże niemożliwe, ale teraz, gdy się rozstali, Angelina jest na wygranej pozycji. Nie ma szans, że Justin odmówi komuś takiemu jak ona. Aktor jest niesamowicie ambitnym facetem, a jego kariera obiecująco się rozwija. Praca z Angeliną bez wątpienia otworzy mu wiele drzwi w Hollywood. Oczywiście to mogłoby bardzo skrzywdzić Jennifer, ale na tym etapie bardziej kusząca jest dla niego propozycja Jolie, niż obawa przed zranieniem uczuć Aniston" - twierdzi informator Hollywood Life.

Czyżby Angelinie mało było krzywdy jaką wyrządziła Jennifer? Możliwie, że to ją z kolei zabolały plotki, jakoby była żona miała spędzić urocze chwile z Bradem w Aspen w ośrodku narciarskim. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Justin Theroux | Jennifer Aniston
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy