Reklama
Reklama

Angelina Jolie pozuje z najmłodszą córką. Tak dziś wygląda 14-letnia Vivienne. Wdała się w mamę?

Angelina Jolie mimo tego, że od dawna należy do czołówki największych gwiazd Hollywood, niespecjalnie ujawnia szczegóły na temat swojego prywatnego życia. Poza pracą na planach filmowych każdą wolną chwilę spędza w towarzystwie swoich dzieci. Tym razem poświęciła czas najmłodszej z rodzeństwa - 14-letniej Vivienne. Jak dziś wygląda córka Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Angelina Jolie pozuje z najmłodszą córką. Tak dziś wygląda 14-letnia Vivienne. Wdała się w mamę?

Angelina Jolie w ostatnim czasie skupia się przede wszystkim na działalności charytatywnej oraz opiece nad swoimi pociechami. Przypomnijmy, że gwiazda odwiedziła kilka miesięcy temu Polskę i Ukrainę, by na własne oczy zobaczyć skutki wojny rozpętanej przez Rosjan. Angelina spotkała się wówczas z przedstawicielami ONZ-u, którego ambasadorką jest od ponad 20 lat. Teraz gdy Jolie wróciła do Stanów Zjednoczonych, po zawirowaniach z rozwodem z Bradem Pittem, jest w pełni oddana opiece nad gromadką dzieci: Maddoxem, Zaharą, Shiloh, Paxem, Vivienne i Knoxem.

Reklama

Niedawno aktorka postanowiła spędzić trochę czasu sam na sam z nastoletnią Vivienne. Choć gwiazda bardzo dba o swoją prywatność, na Instagramie pojawiło się jej wspólne zdjęcie z 14-latką. Mama i córka wybrały się na musical "Dear Evan Hansen" w Philadelphii. Nastolatka miała szansę poznać aktora, który wcielał się w głównego bohatera w muzycznym spektaklu - Anthony'ego Normana. Vivienne była wyraźnie podekscytowana spotkaniem z artystą. Nieśmiała córka Jolie zapozował do zdjęcia w zwykłej beżowej bluzie, jej mama zaś - w klasycznej czarnej sukience. Wygląda na to, że Angelina robi co w jej mocy, by córka miała "normalne" dzieciństwo. Aż trudno uwierzyć, że Vivienne ma już 14 lat. Wdała się w mamę?

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama