Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aneta Zając: Kim jest jej nowy facet?

Jakiś czas temu media obiegła nowina, że serce Anety Zając (36 l.) jest zajęte. Jednak nie było wiadomo, kim jest tajemniczy ukochany. Według "Rewii" pochodzi on z Trójmiasta i jest związany z branżą artystyczną.

Od siedmiu lat życie Anety Zając koncentruje się przede wszystkim na wychowywaniu bliźniaków Roberta i Michała. Chłopcy przyszli na świat, kiedy aktorce wydawało się jeszcze, że wszystko ma poukładane.

U jej boku był Mikołaj Krawczyk (37 l.), z którym, jak sądziła, uda jej się stworzyć dom i wychować dzieci. Oboje grali w serialu "Pierwsza miłość"... Niestety, szybko okazało się, że życie przewiduje dla niej inny scenariusz.

Rozstali się, a Aneta Zając bardzo to przeżyła. Jej zranione serce długo się goiło. Dzielnie godziła obowiązki domowe z pracą zawodową. Jej wielkim sukcesem była wygrana w "Tańcu z gwiazdami". 

Nie myślała o sobie... Jednak rodzina i przyjaciele regularnie namawiali ją, by wreszcie zaufała jakiemuś mężczyźnie. Aktorka była w tych sprawach ostrożna. Spotykała różnych adoratorów, ale żeby naprawdę zrobić na niej wrażenie, potrzeba było czegoś więcej niż komplementy i obietnice.

Dlatego wszyscy byli bardzo zaskoczeni, gdy pod koniec kwietnia, przy okazji urodzin, aktorka na swoim profilu internetowym opublikowała zdjęcie z pięknym bukietem kwiatów i podpisem: Na dworze i w sercu wiosna. 

Cóż za miła niespodzianka!Oczywiście za zmianą w jej sercu stoi nowe uczucie. Tym bardziej cenne, że prócz dowodów uznania w postaci kwiatów czy zaproszenia do SPA, partner zapewnia jej coś o wiele ważniejszego: poczucie bezpieczeństwa.

Jego pojawienie się jest więc dla niej prawdziwym błogosławieństwem. Podobno ukochany pochodzi z Trójmiasta i nie jest związany z branżą artystyczną... Czy nowe uczucie będzie trwałe? Wszyscy życzą aktorce, aby wzorem ojca swoich dzieci teraz ona zdecydowała się na złożenie ślubnej przysięgi.

Reklama

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje