Reklama
Reklama

Aneta Glam do restauracji wystroiła się w skąpe bikini. Przesadziła?

Aneta Glam została gwiazdą reality-show "Żony Miami". Kobieta w programie pokazywała swoje bajeczne życie, w którym nie stroniła od luksusu, pieniędzy i ekstrawagancji. Po zakończeniu formatu celebrytka przeniosła swoje działania do mediów społecznościowych, a na Instagramie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego. Jej ostatnia publikacja poruszyła internautów, którzy przeżyli szok, gdy zobaczyli, jak Aneta wystroiła się do restauracji. Przesadziła?

Aneta Glam sławę zyskała za sprawą show "Żony Miami". Kobieta dała się poznać jako miłośniczka luksusu, imprez, mody i zabawy. Kiedy program dobiegł końca, celebrytka nie dała o sobie zapomnieć i z powodzeniem rozwinęła działania w mediach społecznościowych.

Na Instagramie śledzi ją już ponad 50 tysięcy osób, a gwiazdka robi, co może, by zwracać na siebie uwagę. Znane są już jej odważne zdjęcia w mikroskopijnych strojach, a niedawno po raz kolejny zaszokowała internautów.

Reklama

Glam pokazała, w jaki kostium wystroiła się do restauracji. Fani byli w szoku!

Aneta Glam do restauracji wystroiła się w skąpe bikini. Przesadziła?

Nie da się ukryć, że Aneta prowadzi życie, o którym marzy nie jedna kobieta. Długonoga blondynka u boku milionera ze Stanów Zjednoczonych spełniła swoje "amerykańskie marzenie".

Celebrytka od 10 lat jest w związku z ponad 70-letnim Georgem Wallnere. Zakochani mieszkają w prestiżowej dzielnicy Miami, a ich dom przepełniony jest luksusem i dobrami materialnymi.

Zdjęciami z willi gwiazdka często chwiali się w social mediach. W sieci nie brakuje również kadrów z kolejnych wakacji, na które Aneta się wybrała.

Gwiazdka niedawno pochwaliła się, że za destynację wybrała Grecką wyspę. Na Mykonos spędzała czas w "ulubionym hotelu", w którym nocleg kosztuje krocie! Ceny w kurorcie Santa Marina wahają się od 3 do 15 tys. zł za noc za dwie osoby.

Nie tylko cena pokoju wzbudziła zainteresowanie fanów, ale również nagranie bogaczki. Glam pochwaliła się, w jakim stroju wyskoczyła do restauracji. Na załączonym filmiku widzimy, że blondynka wystroiła się w skąpe, turkusowe bikini i tak postanowiła wyjść zjeść posiłek.

Myślicie, że to adekwatny strój?

Zobaczcie również:

Aneta Glam pozuje w skąpym bikini. "Majtki jak na męskie przyrodzenie"

Aneta Glam udaje dziewczynę Bonda. Z biustem na wierzchu

"Żony Miami": Aneta Glam chwali się luksusowym życiem na Instagramie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żony Miami | Aneta Glam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama