Reklama
Reklama

Andziaks i Luka wygrali program "Azja Express". Fani nie kryli oburzenia

Program "Azja Express" właśnie dobiegł końca. Andziaks i Luka jako pierwsi dobiegli do mety, pokonując trudne zadania po drodze. W sieci ich wygrana odbiła się głośnym echem, jednak fani mieli co do tego mieszane uczucia.

Andziaks i Luka wygrali "Azja Express"

Doczekaliśmy finału programu "Azja Express", w którym biorą udział celebryci wraz z bliskimi im osobami. Już wiadomo, że zwycięzcami zostali Andziaks i Luka. Ich wygrana jednak nie wszystkim się spodobała. Niektórzy internauci nie zostawili na nich suchej nitki.

Zobacz też: Andziaks była przerażona! Nawet mąż nie potrafił jej uspokoić

Reklama

Internauci oburzeni wygraną Andziaks i Luki

Na instagramowym koncie programu "Azja Express" pojawiła się informacja o tym, kto wygrał program. Zdjęcie Andziaks i Luki wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. W sieci pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy. Większość oburzyła się tym, że influencerka cały czas narzekała i chciała wrócić do domu.

"Andziaks, która jeździ uberem do sklepu 200 m od domu wygrywa Azję. To dopiero paradoks"

"Dramat... jak oni mogli wygrać, z tą gadką po polsku, wszystko na odwal robione. To stękanie Pańci Andzi, a pary, które naprawdę walczyły, to wcale nie zostały docenione. Żenada"

"Najbardziej niezasłużona wygrana. Nic nie zrobili sami, tylko wozili się na plecach innych. Wiecznie tylko jęczała, że chce do domu i zachowywała się strasznie żenująco"

Prócz negatywnych komentarzy w sieci pojawiło się też parę przychylnych słów. Niektórzy szczerze gratulowali influencerce wygranej.

Zobacz też:

Znamy listę uczestników "Azja Express 3". Niektóre nazwiska zaskakują!

Andziaks skrytykowała kościół po wizycie u wróżbity: "Ludzie słuchają się jak barany"

Karolina Pisarek i Andziaks zaszalały na tegoroczny WOŚP. Chcecie ich darów? Będziecie musiały zapłacić fortunę!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | Azja Express
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy