Reklama
Reklama

Andrzej Wrona podbija internet! Co tym razem wymyślił siatkarz?

Andrzej Wrona (33 l.) doskonale wie, że opieka nad małym dzieckiem nie zawsze jest usłana różami. Siatkarz od pół roku jest szczęśliwym tatą, więc codziennie, na własnej skórze przekonuje, jak wygląda rodzicielstwo i chętnie wspomina o tym na swoich social mediach. Tym razem sportowiec podzielił się pomysłowym patentem na opiekę nad córką. Jego metody wychowawcze już są hitem sieci!

Andrzej Wrona podbija internet! Jego "wynalazek" pomaga zasnąć Nadziei!

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska wzięli ślub cywilny w 2019 roku, a dwa lata później na świecie powitali pierwszą córkę - Nadzieję. Od tamtej pory życie tej pary wywróciło się o 180 stopni, o czym często opowiadają na social mediach. Andrzej i Zosia starają się w tej sposób pokazać "normalną" stronę rodzicielstwa i udowadniają, że rzeczywistość niewiele ma wspólnego z przefiltrowanymi kadrami z Instagrama, do których przyzwyczajają nas inni celebryci.

Reklama

Posiadanie dziecka jest ogromnym wyzwaniem, które nie należy do najprostszych zadań w życiu. Siatkarz niejednokrotnie dawał znać, że choć uwielbia swoją córkę, nie zawsze wszystko idzie po jego myśli. Andrzej Wrona należy do ojców, którzy aktywnie uczestniczą w wychowywaniu dziecka. Między treningami oraz meczami przejmuje domowe obowiązki.

Andrzej już wcześniej popisywał się pomysłowością i domowy bar zamienił na stanowisko do przewijania niemowlaka. Ostatnio swoje predyspozycje wychowawcze udowodnił również na filmiku zamieszonym na Instagramie. Siatkarz przywiązał psią smycz do wózka Nadziei, dzięki czemu siedząc na kanapie, mógł poruszać wózkiem, jednocześnie usypiając dziewczynkę.

Swój "wynalazek" skomentował:

Co myślicie o tym patencie?

Zobacz też:

Prezydent Andrzej Duda zakażony koronawirusem. To drugi raz

Kim jest siostra Mai Hyży? Są do siebie bardzo podobne!

Marianna Schreiber: „jako nauczyciel, po 7 latach studiów, zarabiałam…”. Zaskoczeni?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Wrona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy