Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej "Piasek" Piaseczny rozwiał wątpliwości!

Andrzej „Piasek” Piaseczny (46 l.) teraz zajmuje się przede wszystkim muzyką, lecz był taki czas, że widzowie mogli oglądać go na małym ekranie. Czy planuje powrót do aktorstwa? Artysta odniósł się do tych pogłosek.

Jako serialowy Kacper Górniak ze "Złotopolskich" Andrzej Piaseczny złamał niejedno damskie serce. Dziewczyny nie tylko kochały się w jego muzyce, ale także z zapartym tchem przez prawie 13 lat oglądały go na ekranie w popularnym swego czasu serialu.  

Reklama

Artysta nie wyklucza, że jeszcze kiedyś zagości na ekranie w filmie lub telenoweli.  

- Jestem przede wszystkim muzykiem. Nie gonię za tym. Aktorstwo to ciekawa praca, w której trzeba wykazać się talentem i jakimiś umiejętnościami. Nie wykluczam, że w przyszłości wystąpię jeszcze w jakimś epizodzie. Jeśli taka propozycja się pojawi, chętnie ją rozważę. Sam jednak na siłę o to nie zabiegam, ale aktorstwu nie mówię nie - zdradza "Życiu na Gorąco" artysta.  

Na razie jednak skupia się na zupełnie innych rzeczach. Przed nim kolejne koncerty w polskich miastach z okazji 25-lecia pracy artystycznej oraz praca na planie show "The Voice of Poland".

***
Zobacz więcej materiałówDowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje