Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Piaseczny nabija się z polskiej diwy. "Tak przewidywalne, jak łzy Edyty Górniak w Opolu"

Andrzej Piaseczny (51 l.) to jeden z bardziej znanych wokalistów w Polsce. Od jakiegoś czasu jest również jurorem w programie tanecznym "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W najnowszym odcinku ironicznie porównał jedną z uczestniczek do Edyty Górniak.

Andrzej Piaseczny jurorem "Tańca z gwiazdami" jest od 12. edycji. Bez wątpienia znany artysta wniósł nieco świeżości do programu. Jego komentarze często bywają zabawne, ale do pewnego stopnia są też uszczypliwe.

W najnowszym odcinku "TzG" Piaseczny, oceniając występy uczestników, postanowił porównać je do znanych osobistości z polskiego show-biznesu. Oberwało się Edycie Górniak.

Andrzej Piaseczny w "Tańcu z gwiazdami" nie przebiera w słowach

Za nami czwarty odcinek nowej 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na parkiecie zawitali Rafał Maserak z Natalią Janoszek. Walc angielski zaprezentowany przez parę był naprawdę piękny. Goście, którzy znaleźli się w studio, byli pod dużym wrażeniem. Okazuje się, że jurorzy również.

Reklama

Andrzej Piaseczny, oceniając taniec Maseraka i Janoszek zdobył się na niecodzienne porównanie. "To, że pani dobrze zatańczy, zaczyna być tak przewidywalne, jak łzy Edyty Górniak w Opolu" - zadrwił Piasek.

Andrzej Piaseczny - życie prywatne i kariera

Andrzej Piaseczny urodził się 6 stycznia 1971 roku w Pionkach. Ma dwoje rodzeństwa: starszego o cztery lata brata Krzysztofa i młodszą o dziewięć lat siostrę Barbarę.

Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Od 1992 do 1997 roku był wokalistą zespołu "Mafia". Za sprzedaż albumów odebrał dwie podwójnie platynowe płyty, sześć platynowych i jedną złotą.

Jest laureatem czterech Superjedynek, Wiktora, Fryderyka, Telekamery i Eska Music Award. Piaseczny jest również zdobywcą drugiego miejsca na Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich w 1999. Był też reprezentantem Polski w 46. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2001.

Od 1997 do 2010 roku grał Kacpra Złotopolskiego w serialu TVP2 Złotopolscy. Użyczył głosu jednej z postaci filmu animowanego "Magiczny miecz - Legenda Camelotu". Był kapitanem jednej z drużyn w programie "Bitwa na głosy" i trenerem w kilku edycjach "The Voice of Poland" i "The Voice Senior".

W 2021 roku publicznie oznajmił, że jest gejem.

Zobacz także:

Od nich nauczycie się, jak uprawiać warzywa. Te gwiazdy mają piękne ogródki

Nowa fucha Jacka Kurskiego po zwolnieniu z TVP? Andrzej "Piasek" Piaseczny komentuje na gorąco

Andrzej Piaseczny znów wbija szpilę Jackowi Kurskiemu. Nadal ma żal?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Andrzej Piaseczny | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy