Reklama

Reklama

Reklama

Zziębnięty Piasek wychodzi ze studia "Tańca z gwiazdami". Natknął się na czułości znanej pary

Trzeci odcinek „Tańca z gwiazdami” 13. już edycji programu za nami. Z programu odpadła Maja Włoszczowska, która dość spokojnie przyjęła werdykt widzów. Po programie uczestnicy i ich bliscy zostali sfotografowani przed studiem. Niektórzy odjechali do swoich domów, a niektórzy wydawali się być w imprezowym nastroju. Hannie Żudziewicz i Jackowi Jeschke zebrało się na czułości, za to Piasek wydawał się zziębnięty i niezbyt chętny do eskapady na miasto.

"Taniec z gwiazdami": uczestnicy przyłapani po wyjściu ze studia

"Taniec z gwiazdami" to format, który wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie nadal są ciekawi tanecznych pląsów znanych osób. W każdym odcinku nie brakuje emocji, czasami także skrajnych, takich jak wzruszenia.

Podczas poniedziałkowej emisji programu na żywo również było gorąco, zwłaszcza w końcówce. Szanse były dość wyrównane i trudno było wyczuć, kto może odpaść. Koniec końców dowiedzieliśmy się, że w kolejnym odcinku nie zatańczy już Maja Włoszczowska. Kolarka przyjęła tę decyzję ze spokojem i opanowaniem.

Reklama

Wcześniej byliśmy świadkami emocjonujących chwil, kiedy to tancerz Jacek Jeschke po zatańczonym z Jamalą tańcu chwycił za mikrofon i zwrócił się do siedzącej na widowni narzeczonej, Hanny Żudziewicz, która aktualnie spodziewa się jego dziecka.

Tancerz chciał jej podziękować za wsparcie, które mu okazuje, nadmieniając przy okazji, że sama przecież też potrzebuje wsparcia, gdyż jest w 8. miesiącu ciąży. Na dokładkę wręczył jej okazały bukiet kwiatów oraz przy wszystkich wyznał jej miłość, a jakby tego było mało, pocałował ją także w brzuch. Przyszła mama nie kryła wzruszenia.

Czuła atmosfera udzieliła im się także po odcinku. Kiedy wyszli przed studio, gdzie roiło się od pozostałych gwiazd "TzG", także dali sobie soczystego buziaka. Tuż obok nich przemykał m.in. Piasek, który wydawał się nieco zziębnięty. Piosenkarz w obawie przed zmarznięciem nałożył ciepłą czapkę.

Co jeszcze uchwyciły obiektywy paparazzich? Zobaczcie sami!

Jeśli przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", to  nic straconego! Wszystkie odcinki można oglądać na PolsatGo pod tym linkiem.

Zobacz też:

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz zdradzili płeć dziecka

Hanna Żudziewicz odpowiada na pytania o wagę

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy