Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Krzywy z DeMono pracuje na budowie! Straszne, co wyznał wokalista

Andrzej Krzywy (57 l.) w rozmowie z Radiem Zet wyznał, że sytuacja pandemiczna i decyzje polskiego rządu sprawiły, że musiał się przebranżowić...

Słynny gwiazdor zaskoczył ostatnim wyznaniem. Wyjawił bowiem, że znalazł się w tak trudnej sytuacji, że zaczęło mu brakować pieniędzy. 

Ma to oczywiście związek z pandemią i kolejnymi rozporządzeniami rządu, które sprawiły, że sytuacja polskich artystów uległa znaczącemu pogorszeniu.

Muzyk odpowiedział krytykom, którzy sugerują artystom, że mogli przecież odkładać na czarną godzinę. Krzywy oznajmił, że "każde oszczędności kiedyś się kończą", a on i jego koledzy od roku nie mogą grać i zarabiać. 

Andrzej Krzywy musiał się przebranżowić

Z tego też powodu musiał się przebranżowić, bo środku z funduszu socjalnego dla artystów to są "nieduże kwoty". Wziął zatem sprawy w swoje ręce i zaczął dorabiać na budowie. 

Reklama

"Nie mam zamiaru narzekać, dlatego poszedłem do pracy i zostałem stolarzem. Pomagam mojemu szwagrowi, który jest cieślą i konstruuję drewniane budowle. Pracuję fizycznie na budowie (...) Może gdybym był kawalerem, to dałbym sobie radę. Jednak muszę utrzymać rodzinę. Nie chcę jedynie siedzieć w domu i myśleć, że sytuacja pandemiczna jest fatalna. (...) Nie jestem jakąś "obsraną gwiazdą", która będzie płakać, że ma źle. Staram się wspomagać domowy budżet" - stwierdził. 

Trzeba przyznać, że taka postawa to rzadkość wśród artystów, którym jednak praca fizyczna zdaje się urągać...

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Krzywy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy