Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Duda nie dopilnował ojca! To mogło skończyć się fatalnie

W miniony weekend Andrzej Duda (48 l.) i Agata Kornhauser-Duda (48 l.) udali się do rodzinnego Krakowa, by odwiedzić rodziców prezydenta. Pech chciał, że pod koniec spotkania prof. Jan Tadeusz Duda (71 l.) złamał prawo! Wszystko działo się na oczach prezydenta…

Andrzej i Agata Dudowie od zawsze cenią sobie wartość, jaką jest rodzina. Polityk (sprawdź!) już podczas kampanii wspominał o jej istotnej roli w życiu człowieka. 

Nie były to na szczęście puste słowa, gdyż jak się okazuje prezydent i Pierwsza Dama wciąż kontynuują tradycyjne niedzielne obiadki u rodziny. Jak informuje "Super Express", ostatnio Andrzej Duda wraz z małżonką udali się do Krakowa, by spędzić niedzielę z rodzicami polityka. 

Reklama

Dudowie tak dobrze czuli się w rodzinnych stronach, że mieszkanie opuścili dopiero po zmroku. To właśnie wtedy doszło do feralnej wpadki ojca prezydenta. Gdy prof., Jan Tadeusz Duda wyszedł na ulicę, dopadła go ochota na papierosa. 

Jak donosi "Super Express", właśnie wtedy senior zsunął na brodę założoną maseczkę i odpalił fajkę. Tym samym ojciec prezydenta złamał prawo, gdyż według najnowszych rozporządzeń nie można jeść, ani pić, ani tym bardziej palić papierosów na ulicy. 

Andrzej Duda powinien zwrócić uwagę tacie, ale polityk przymknął oko na wybryk seniora. A przecież za zsunięcie maseczki i jej brak grozi kara sięgająca nawet 30 tysięcy złotych!

A wy, co o tym myślcie?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda | Agata Kornauser-Duda | Jan Tadeusz Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje