Reklama
Reklama

Andrzej Chyra będzie sprzątał mieszkania! Haczyk? Musisz mieć gruby portfel!

Andrzej Chyra (56 l.) wywołał niemałą sensację i kolejny raz udowodnił, że ma wielkie serce. Szanowany aktor w piękny i niezwykle kreatywny sposób wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tej edycji wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu do laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

Zbiórki już trwają, dlatego wszyscy, którzy chcą pomóc, mogą wpłacać datki lub wziąć udział w licytacji wyjątkowych rzeczy „od serca”. 

Jak co roku największym zainteresowaniem cieszą się przedmioty wystawiane przez gwiazdy i możliwość poznania swojego idola. 

I tak Izabela Janachowska wystawiła na sprzedaż suknię ślubną i spotkanie, Andrzej Grabowski wspólny spacer po Warszawie, a Anna Lewandowska udział w obozie sportowym. 

Reklama

Największą pomysłowością wykazał się jednak Andrzej Chyra, który zaproponował usługi sprzątania! 

„W tym roku chciałbym, abyście państwo zlicytowali moje sprzątanie państwa mieszkania. Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach, więc jeżeli macie państwo ochotę, żeby wysprzątać im mieszkanie, to po prostu proponujcie odpowiednie kwoty. Myślę, że będziemy musieli poczekać, aż warunki epidemiologiczne będą takie, że pozwolą na to w bezpiecznych warunkach. Ale licytacja już teraz trwa, a kwota oczywiście na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy” – powiedział aktor, którego pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. 

Sprzątanie licytuje już ponad 20 osób, a cena sięgnęła do 9 tysięcy złotych! Aukcje można znaleźć na Allegro.pl w oficjalnych licytacja WOŚP. 

Gratulujemy kreatywności i mamy nadzieję, że aktor poradzi sobie z tym zadaniem! 

Zaskoczeni?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Chyra | Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy | WOŚP
Reklama
Reklama
Reklama