Reklama

Reklama

Amy Winehouse uczy się baletu

Wyniszczona nałogami piosenkarka Amy Winehouse (27 l.) planuje szybki powrót do formy. W tym celu rozpoczęła już naukę... baletu.

"Bardzo podobają jej się te lekcje. Chce jak najszybciej poprawić swoją kondycję i wygląd. Pragnie, by jej ciało było bardziej jędrne, jednak nie nadmiernie umięśnione. Uwielbia też kick-boxing, ale magia baletu robi na niej największe wrażenie" - wyjaśniła przyjaciółka wokalistki.

Autorka hitu "Rehab", która od kilku lat walczy z uzależnieniem od narkotyków, zaczęła dbać się o swoje zdrowie, by być w formie przed planowanym powrotem na scenę. W trosce o to urządziła już w swoim nowym domu siłownię.

Reklama

"Kiedy się wprowadziła, przyrzekła sobie, że teraz zmieni swój styl życia. To jeden z powodów, dla którego zainstalowała w domu sprzęt do ćwiczeń. Chce być gotowa do występów na żywo już za kilka miesięcy" - dodaje znajoma piosenkarki.

Niedawno Winehouse potwierdziła swój występ podczas 6. edycji festiwalu Bilbao BBK Live w Hiszpanii, który odbędzie się w dniach 7-9 lipca. Będzie to pierwszy po długiej przerwie koncert artystki w Europie.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Amy Winehouse

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy