Reklama
Reklama

Amma Omenaa Mensah ukrywała ciążę! Teraz poszła opowiedzieć o tym do "Dzień Dobry TVN"!

Amma Omenna Mensah (38 l.) potwierdziła w śniadaniówce TVN, że niedawno została mamą. Dlaczego tak skrupulatnie ukrywała ciążę?

Pogodynka Omenaa Mensah bardzo nerwowo reagowała, gdy jakikolwiek portal pisał o jej odmiennym stanie. 

Nie zdziwcie się więc, gdy nie znajdziecie żadnych informacji na ten temat. Uznaliśmy, że gwiazda ma oczywiście do tego prawo i jeśli nie chce się dzielić z mediami tą radosną nowiną, uszanujemy to.

Jak jednak rozumieć jej postępowanie, gdy w czwartkowy poranek pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", by Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieć o narodzinach i urokach macierzyństwa?

Być może zadziałał tu wdzięk "naczelnej plotkary TVN". Nie nam oceniać... 

W wywiadzie pogodynka na początku próbowała wypromować nową kolekcję mebli, które zaprojektowała. Agę nie to jednak interesowało najbardziej. W końcu zeszło na temat, o którym wszyscy plotkowali od miesięcy. 

"Okazuje się, że można zostać mamą tak, żeby to utrzymać w rodzinnej tajemnicy i cieszyć się szczęściem w swoim domu. Jestem mamą od miesiąca. Jeśli nie chcesz ze swojego życia robić publicznej szopki i szanujesz ten wspaniały czas i jest to twoje marzenie, chcesz je mieć dla siebie i nie chcesz mieć stresu i nie musisz w taki sposób promować siebie. Tak postanowiłam, że nie będę zarabiać na tym" - oznajmiła Omenaa.

"Jak się jest po trzydziestce i się zostaje mamą, inaczej się na pewne rzeczy patrzy i chce się je mieć tylko dla siebie" - dodała.

Jastrzebska zapytała także o płeć. Aga przypomniała jej słowa sprzed lat, gdy opowiadała o wróżce, która przepowiedziała pogodynce, że ta będzie miała córkę i syna. Córkę już ma i wygląda na to, że wróżka miała rację.

"Z ukochanym mężczyzną można mieć chłopca albo dziewczynkę. Marzenia się spełniają" - dodała uradowana gwiazda TVN. 

Reklama

Wielu nurtuje pytanie, kto jest ojcem dziecka, bo przecież Omenaa tym także niespecjalnie się chwali. Na jednym z jej zdjęć na Instagramie chyba wszystko się wyjaśniło. 

W komentarzach udzielił się znany milioner, który napisał, że "chce być facetem, który sprawia, że twoje złe dni są lepsze, i tym, który sprawia, że mówisz 'moje życie zmieniło się od kiedy go poznałam"! 

"Odkąd Cię poznałam, wszystko się zmieniło" - odpisała pogodynka dodając emotikonkę twarzy z sercami zamiast oczu. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy