Reklama

Reklama

Reklama

Amerykańska aktorka oskarża Deppa: "Proponował mi seks po narkotykach"

Johnny Depp (59 l.) nie ma ostatnio łatwego czasu. Walka w sądzie z byłą żoną była komentowana przez media i fanów niemal na całym świecie. Aktor wygrał sprawę, jednak jego temat nadal pojawia się w prasie. Teraz głos w sprawie artysty zabrała jego była partnerka, aktorka Ellen Barkin. Amerykanka oskarżyła gwiazdora i poinformowała, że po narkotykach proponował jej seks!

Johnny Depp przez ostatnie miesiące był ulubioną gwiazdą portali plotkarskich. Media relacjonowały przebieg sprawy w sądzie z jego byłą żoną, Amber Heard. Widowisko było ciekawe nie tylko dla fanów odtwórcy Jacka Sparrowa, ale również dla osób, które do tej pory nie interesowały się doniesieniami na temat życia artysty.

Ostatecznie ława przysięgłych uniewinniła 59-latka z zarzutów ex partnerki, a aktor przez chwilę mógł cieszyć się spokojem. Niestety nadciągają kolejne ciemne chmury. Jego była dziewczyna, Ellen Barkin, postanowiła go oskarżyć i złożyła wideo-zeznanie!

Reklama

Amerykańska aktorka oskarża Deppa: "Proponował mi seks po narkotykach"

Ellen Barkin i Johnny Depp byli parą w latach 90. XX wieku. Kobieta nie zrobiła oszałamiającej kariery, ale znów jest o niej głośno, a to przez rozprawę Amber Heard. Prawnicy upokorzonej aktorki nadal chcą udowodnić winę 59-latka i pomimo tego, że sprawa w sądzie została zakończona, planują odwołanie i powołują coraz to nowszych świadków, którzy zeznają na niekorzyść Deppa.

Barkin kilka dni temu zostawiła przedstawiona przez obrońców Heard. Amerykanka została świadkiem w procesie i złożyła wideo-zeznania. Z jej relacji wynika, że Johnny podał jej narkotyk nasenny, a potem chciał uprawiać z nią seks.

Głos w sprawie zabrał aktor i na łamach dziennika "The Sun" wyznał, że słowa Ellen to oszczerstwa, a na dodatek kobieta nada żywi do niego urazę za zerwanie i tym sposobem chce się zemścić.

Na początku czerwca Depp wygrał już sprawę z byłą żoną, która oskarżyła go o molestowanie i znęcanie się. Ława przysięgłych przyznała aktorowi 15 milionów dolarów, uznając, że Heard zniesławiła go w artykule. Jego zwycięstwo świadczy o tym, że sędziowie nie uwierzyli w słowa Amber i jej świadków, jednak aktorka nadal odwołuje się od wyroku.

Czy widzów czeka kolejna medialna rozprawa?

Zobaczenia również:

Johnny Depp zniszczony przez Amber. Szokujące, co ujawnili jej prawnicy. "Wolałby nie wspominać o problemach z erekcją"

Johnny Depp ma rozbieranie zdjęcia Amber Heard. Chce je upublicznić?

Prawnicy Heard przekonywali, że Depp jest agresywny, bo ma zaburzenia erekcji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ellen Barkin | Johnny Depp | Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy