Reklama

Reklama

Reklama

Johnny Depp zniszczony przez Amber. Szokujące, co ujawnili jej prawnicy. „Wolałby nie wspominać o problemach z erekcją”

Johnny Depp (59 l.) miał problemy z erekcją? Chociaż „proces dekady” został rozstrzygnięty już ponad dwa miesiące temu, nowe fakty wciąż są ujawniane. Heard i Depp zaciekle walczą o swoje racje. Ona wciąż próbuje doszukać się błędów w procesie, a on trzyma kilka asów w rękawie. Jak to się skończy?

"Proces dekady" zakończył się już jakiś czas temu i chociaż sąd zadecydował o winie Amber Heard, każąc kobiecie zapłacić 10 milionów dolarów odszkodowania na rzecz byłego męża, nie wszyscy pogodzili się z werdyktem.

Jakby ex Johnny'ego Deppa miała za mało problemów, okazało się, że może ona stanąć przed sądem po raz kolejny. Amber Heard może bowiem zostać skazana przez australijski sąd za krzywoprzysięstwo. Prawnicy aktorki wciąż dwoją się i troją, by dowieść, że wyrok sądu w sprawie zniesławienia aktora jest błędny. Doszukują się nieprawidłowości w sprawie - bezskutecznie jak dotąd.

Reklama

Teraz media obiegła zaskakująca wiadomość. Amber i Johnny znowu wracają na pierwsze strony gazet, a to wszystko przez... erekcję, a raczej jej brak!

Johnny Depp cierpi na zaburzenia erekcji?

Kuriozalne zachowania prawników Amber Heard były wyśmiewane w sieci od początku procesu. Zaczynając od twierdzeń, że Amber maskowała ślady pobicia podkładem, który wyprodukowano i wypuszczono na rynek dopiero wtedy, gdy jej związek małżeński z Johnnym Deppem był już dawno skończony.

Teraz ujawniono dokumenty sądowe, z których wynika, że prawnicy Amber Heard uważali, że Johnny Depp cierpi na zaburzenia erekcji, a to mogło wywoływać u niego agresywne zachowania.

Johnny Depp dysponuje nagimi zdjęciami Amber Heard. Odbije pałeczkę w jej stronę?

Jak podaje "Daily Beast", w dokumentach odtajnionych przez sąd zapisano, że Johnny Depp dysponował nagimi zdjęciami swojej byłej żony i miał zamiar użyć ich jedynie w sytuacji, w której proces szedłby nie po jego myśli.

Wśród materiałów miały znajdować się rozbierane fotografie Amber Heard i wideo z jej udziału w reality-show Whitney Heard, siostry aktorki. Depp miał także dysponować nagimi zdjęciami Amber wykonanymi podczas jej poprzednich związków, a także przechowywać nagrania z czasów, gdy Heard pracowała w nocnym klubie jako tancerka.

Zobacz też:

Johnny Depp cytuje Senekę w oświadczeniu po wyroku: "Prawda nigdy nie ginie"

Depp nagrał nową piosenkę o Amber Heard. Nazwał byłą żonę "psem". Ładnie?

Johnny Depp i Amber Heard: Co z ich karierami po procesie? Eksperci już wiedzą!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy