Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alżbeta Lenska pogrążona w żałobie! Bolesna strata!

Alżbeta Lenska (38 l.) zamieściła w sieci poruszający wpis. Takiego ciosu od losu się nie spodziewała...

Aktorka w ostatnich latach sporo wycierpiała. W 2018 roku w ciężkim stanie z pękniętym tętniakiem trafiła do szpitala. Stał się cud i gwiazda wróciła do zdrowia. Los nie szczędzi jej jednak kolejnych ciosów. 

Reklama

Na swoim Instagramie Lenska poinformowała o rodzinnej tragedii. Straciła bardzo bliską jej osobę...

"Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. 

To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. 

Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. 

Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego...tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód...oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami" - pisze wzruszająco Lenska. 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama